Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mosószer viszi ki a...

Milyen mosószer viszi ki a babaruhákból a kaki, pisi, tejcsi foltokat? A babamosószerek olyan gyengék, de féltem a baba bőrét is.

Figyelt kérdés
2008. aug. 11. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
én mindent wenis szappannal szedek ki utána jol kiöblitem,és sima mososzert használok folyekonyat,ha jol kiöblited semmi gáz nem lessz
2008. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én is wanish szappant használok és kimosom kézzel majd géppel.semmi baja nincsen,jah és néha áztatom is gépi mosás előtt biopon áztatóval.
2008. aug. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye vagyok , de én kimosnám vmi Domestos, vagy Vanish white-tal simán, és lehetőleg 60 fokon.
2008. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én mindig beáztatom mosás elött, és Tide sensitive-vel mosom. De kipróbálom a szappant amit az elöttem szólók ajánlottak. Szerintem domestossal semmiképpen ne mosd.
2008. aug. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most kaptam az anyukámtól Ariel folttisztító gélt, nagyon jó!!! Nem reklám, de tényleg szuper:)
2008. aug. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rendes mosóporral mosok minden babaruhát, nem lesz tőle semmi baja. Mi volt régen? Mosószappan. Szerintem kibírták. Ha nagyon makacs folt van, ki is szoktam főzni, amit lehet, rendesen, fazékban. Ami fehér, azt lehet fehérítőben áztatni, aztán kimosni hagyományos módon. Nem árt.
2008. aug. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kakifoltra öntök egy kis Cloroxot, és beáztatom áztatóba egy éjjelre, és utána mosom Drefttel. Semmi nem foltos, és szép fehér minden.
2008. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szia.én Domestos fehéritöt használok,és a mososzer mellé töltöm,semmi folt és a babám böre is gyönyörü.persze 60 fokon és Tide sensitiv mosopor. nekem bevált
2008. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!