Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba ruháinak mosásához...

A baba ruháinak mosásához milyen mosószer jó? Arra gondolok, ami a kakit is kiviszi. Amit eddig használtam, az nem viszi ki a kakit, foltot hagy.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Foltokhoz mosószappan. Utána meg valami szenzitív mosószer - én Froscht használok, mert ekcémások vagyunk.
2011. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mielőtt belerakom a mosógépbe, folttisztítóval kimosom (Vanish vagy Ariel), de az a legjobb, ha akkor öblíted ki, amikor még friss a folt, úgy gyorsabban kijön és nem marad a ruhán mosás után.

Arielt vagy Tomit használok, de az a legjobb, ha mosás előtt kiszedet a foltot.

2011. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én Peril sensitive folyékonnyal mosok, elégedett vagyok vele.

foltokat még frissiben kell szappanozni, hogy biztosan kijöjjön. kakis textilpelenkát be szoktam áztatni. ha csak ruhán van kevés kaki, akkor szappannal megdörzsölöm, úgy rakom be a mosógépbe.

2011. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egyből beáztattam a kakis ruhadarabokat!

Áztatás nélkül néha már semmit sem ér a mosás, ha kakiról van szó. :)

Amúgy én Dreft-et használok.

2011. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem itt írták egyszer egy hasonló kérdésemre, hogy napoztassam meg a foltos ruhát és elillan a folt...

Kipróbáltam, és fél óra után hűlt helye volt a kakapacának (persze mosás után)!!!

Hihetetlen de működik! :)

2011. máj. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!