Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány fokos vízbe meritek...

Hány fokos vízbe meritek beletenni a babátokat?

Figyelt kérdés
Tengerhez megyünk lassan 6 hós kisfiunkkal, kb. 28 fokos a víz ott ahova megyünk, nemtudom hogy mennyit tehetem bele a babát. Ti hogy csináljátok?
2009. aug. 17. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
azt megteheted amig itthon vagytok, addig fokozatosan hüvösebb vízben fürdeted este, így a tenger nem okoz majd neki meglepetést.
2009. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
10 hónapos kor előtt nem vinném tengerre.
2009. aug. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Mi a 26 fokos Balcsiban már simán lubickoltunk, nem volt megfázás.


(szerintem is korai a tengervíz)

2009. aug. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyikőtök legyen a parton a babával, míg a másik fürdik a tengerben.
2009. aug. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Szerintem nyugodtan beviheted a 28 fokos vízbe!

Tengervízbe bele lehet vinni a babát, csomó cikekt elolvastam én is, mielőtt mentünk. Mindenhol azt írják, a tengervíz sokkal jobb ababának mint bármely más víz.

2009. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Az ég világon semmi baja nem lesz! Főleg tengervízben, ha kicsit lilul a szája vidd ki a partra! Az én babym nagyon élvezte!
2009. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj nem akarom én teljesen beletennia vízbe, dehogy, csak a lábikóját esetleg üldögélnénk a parton. Én is azt olvastam hogy a tengervíz a legegészségesebb. Az egyik kérdezőnek: miért pont 10 hós koráig várjunk? Nem értem
2009. aug. 17. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!