Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet babát rászoktatni...

Hogy lehet babát rászoktatni az autósüllésre?

Figyelt kérdés
3 hónapos a lányom, és visít, ha vhova autóval megyünk. 10 percnél tovább nincs el az ülésbe, hiába próbálom lekötni a figyelmét. Mit csináljak?
2009. aug. 17. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Mikor megkaptuk először huzatot kellet varrnom rá, teljesen szét aszedtem és a szobájába hánykolódott sokáig. Talán akkor már fél éves lehetett, beleültettem és autósat vonatosat játszottunk a szobájában.megringattam benne, bár elég nehéz egy szerkezet. Ő szerette, a becsatolásnál vannak gondok.A kocsi plafonjára kellene valami matricát ragasztanod és felhívni rá a figyelmét, vagy valami plüssfigurát a kapaszkodóra kötni, vagy zenélős zörgős játék kézbe. ha nem mentek messzire akkor foghatod az öledben is.
2009. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Pelenkát tettem az ülésbe, hogy ne izzadjon olyan hamar bele. Játékokkal meg tele az autó, de csak nagyon rövid ideig segít ha segít, aztán ordít. Volt, hogy sajna úgy utaztunk, hogy kikellett vennem, mert időre mentünk vhova, és nem állhattunk meg. Főleg, hogy 7 km-re lakunk az orvostól, és azt a távot sem bírja ki. Emmiat kellenének a tippek.

Akik pedig lepontozták a választ miért, és mért nem válaszolnak inkább, hogy segítsenek is?

2009. aug. 17. 13:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk autós hordozónk van. A fülére játékokat akasztok, azzal is elvan a manó. Kicsit a fejrészt éllítsd magasabbra, hogy kilásson rendesen. Nagyon mást nem tudsz tenni, sajnos ha sír akkor tűrni kell. Szerintem semmiképpen ne vidd kézben, az nagyon balesetveszélyes!

2009. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell, hogy szokja, máshogy nem lehet vele utazni. A mi babánk is sokat sírt benne eleinte, pláne nyáron, mert beleizzadt. A pelenka jó ötlet, meg sötétíts el a hátsó ablakokat, hogy ne érje annyira a fény. Télen meg fél úton meg kellett állni levenni a kabátot, hogy bele ne melegedjen. Szerintem az is baj, hogy ezeket háttal kell bekötni, és nem látja anyut. Ha nagyon sírt, én énekelni szoktam neki, attól megnyugodott.

Az enyém onnantól szeret utazni, hogy nem babahordozóban, hanem menetiránnyal egyező irányú ülésben ülhet.

2009. aug. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha állandóan kiveszed amikor sír, akkor sosem szokja meg. Azt kell megszoknia, hogy amikor autóztok, akkor ott kell ülni és kész. Hiába sír, akkor is. Kapjon cumit, itasd meg, adj neki rágókát. De gondolom erre magadtól is rájöttél. Az az egyetlen trükk, hogy nem kell kivenni. Amúgy nálunk a (viszonylag)hangos zene is segít néha.
2009. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak anyatejes, és nem cumizik. Nem vette el. Úgyhogy sajnos az kilőve.
2009. aug. 19. 20:10
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak elkeseríteni,de van ismerősöm akinek a kisfia ugyan így sírt minden utazásnál.Sőt,Ő a babakocsiba sem szeretett lenni.Majdnem másfél éves koráig nem mentek a gyerekkel csak ha nagyon muszáj volt,mert végig ordította az utat bármilyen messze mentek.Képes volt órákon keresztül sírni,és semmilyen praktika nem jött be nekik ami ettől eltántorította volna.Egyszerűen utált utazni.Már 3 éves,valahogy kinőtte,már egy ideje meg szereti ha mennek bárhova.
2009. aug. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az én kicsim sem szereti/szerette a kocsit. Most már vmivel jobb a helyzet, már nem sír, csak panaszkodik. Mondja közben a magáét. De az autó, kegyetlen. Lehet idővel kinövi, ahogy írod. Remélem előbb, mint utóbb.
2009. aug. 19. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek meg szegénynek akkor volt elsős a lánya,így minden reggel sírás a suliig meg vissza a babakocsiban.Meg legtöbbször délután is ugyan így,és nem szokta meg,ahogy az autózást sem.Vannak ilyen gyerekek.

Kénytelen volt még kísérgetni akkor a nagyobbat,mert nem merte egyedül elengedni,kész szenvedés volt szegényeknek ez az időszak.

2009. aug. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!