Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El mehetek-e nyaralni 5...

El mehetek-e nyaralni 5 hónapos babámmal?

Figyelt kérdés
Nyertem egy nyaralójegyet a tengerpartra ami tőlünk 600km-re van.Nem tudom el merjek-e indulni ilyen hosszú útra,6 napra.Segítsetek dönteni.(a kicsi az éjszakát átalussza és naponta csak 4x szopizik)
2009. aug. 16. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha már nyertél akkor hajrá, jó nyaralást nektek, menjél!

Vigyed a bébit is, ha be van oltva, akkor nem lehet semmi gond.vigyázzatok magatokra. Hova mentek?

2009. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta az orvos, hogy oltások után akár fürödhet is a tengerben, sokkal egészségesebb (kevesebb a fertőzés veszély), mint a gyerekmedencékben vagy állóvizekben. Én biztos elmennék, ha lenne ilyen lehetőségünk, 600 km nem annyira vészes :)
2009. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Necces.Benne van a pakliban hogy felborul a napirendje,es onnantol itthon is felkel akar ejjel is majd.Mind a ket gyerkocomnel gond volt,mrt mi nagyon csavargosak vltunk7vagyunk.De hatha megsem.Nagyom 6 eves,kicsim 5 hos.A balcsin voltunk,es haza is jottunk...A teljes "hadifelszerelest" gondolom viszed:babakocsi,napernyo,hutotaska,utazoagy,kissator strandra szopihoz,kiskad furcsihez...huhhh
2009. aug. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5,5 hós volt a kisfiam mikor először voltunk vele telelni és nagyon jól bírta (én akkoriban még napi 6-7 alkalommal szoptattam és bőven nem aludta át az éjszakát). Teljesen jó volt minden :) azóta már voltunk vele újra telelni és nyaralni is a nyáron (tény h akkor már majd 1 éves volt). De amit megtanultam: ahol az anya, ott a haza :) ez nekem nem volt túl hihető mikor mondták, de már tudom IGAZ! ha te és apa ott vagytok, semmi baj nem lehet!! ÉREZZÉTEK NAGYON JÓL MAGATOK :)
2009. aug. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos a lányom, és tegnap jöttünk haza Balatonról. Imádta!!! Bár még nem kaptuk meg a védőoltásokat, ezért nem mentünk vele bele a víbe, de a lábacsáit beleraktuk, élvezte. Még ő sem alussza át az éjszakát, és szopizik, de nem volt vele gond. Jó volt elmenni itthonról, egy kicsit kikapcsolódni, és nemcsak a háztartással foglalkozni. Jó kirándulást kívánok!
2009. aug. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi az értékes válaszokat,azt hiszem mégis elmegyünk.a nagyobb gyerekek majd segitenek is
2009. aug. 17. 16:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!