Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztal, nyaralós anyukák....

Tapasztal, nyaralós anyukák. Hogyan tudok a leg zökkenőmentesebben nyaralni 6 hós babámmal?

Figyelt kérdés
Az az igazság,hogy ő nagyon jó baba.nem sírós,egyedül is eljátszik,és egyedül is alszik el már születése óta és külön szobába.A nyaralásunk is ugy szeretném megoldani,hogy minél kevesebbet keljen változtatni a szokásokon.Megoldható ez eggyátalán?nyaraltatok már ugy babával,hogy utána nem sírt,nyafogott amikor hazaértetek?
2009. jún. 8. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 7 hós és már többször "hosszú hétvégéztünk". Mi állandóan megyünk valamerre, mozgában vagyunk, így megszokta a "pörgést". Nem volt vele semmi baj (ő is remek baba), ám azért örült legutóbb, amikor hazaértünk! Szerintem mindegy merre mentek, pláne ha ilyen jó gyereked van! Csak a megszokott dolgokon ne nagyon változtass. Pl. kb.ugyanúgy/ugyanakkor egyen és aludjon, akkor nem lesz gond! Jó utat! :-D
2009. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Mi is sokat jövünk,megyünk,de még aludni nem aludtunk ott sehol,csak félek,nehogy megszokja,hogy mindig a közelébe vagyunk.nem szeretném most elkezdeni az altatgatást,remélem nem viseli meg.a szokásain természetesen nem változtatunk,bár amilyen törelmes őt még ez se zavarná.
2009. jún. 8. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se aggódj. A legfontosabb egyenlőre te vagy Neki és a megszokott napirend. Mindkét kislányom 4 hónapos volt, amikor nyaralni mentünk velük először és se az úton, se a nyaralás alatt, se otthon nem volt gond.

Ne izgulj, jó nyaralást Nektek!

2009. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
pfú.megnyugodtam picit.köszi nektek.szép napot mindenkinek.
2009. jún. 8. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ekkora hülye kérdést????!!!!!!!!!!

Te ismered a saját gyereked nyugtató dolgait, tényezőit, körülményeit. Teremtsd meg neki!

2009. jún. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogy te milyen bunkó vagy...hihetetlen.remélem már megnyugodtál.de azért köszi hogy dolgoztál a válaszon.
2009. jún. 8. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hová mentek nyaralni, de fontos, hogy az ágyikó ugyanolyan legyen, mint otthon. Én viszem a rácsvédőt, mert az kell neki. Az enyém az utazóágyban nem szeret lenni, úgyhogy a nyaralásra visszük az ágyát is, mivel olyan házat béreltünk, ahol nem tudnak biztosítani babaágyat. Az, hogy egy szobában lesz veletek, szerintem nem lesz gond. Jó nyaralást!
2009. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!