Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova menjek nyaralni Balatonra...

Hova menjek nyaralni Balatonra 5 hónapos babámmal, ahol van talán homokos partrész is?

Figyelt kérdés

Mit tudtok ajánlani? Balatonrész és szállás?


Köszönöm a válaszokat?


2011. márc. 29. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Balatonlelle.
2011. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy valamire érdemes nagyon odafigyelnetek: inkább fizessetek többet, de partnál legyen a szállás és legyen légkondícionált. Tavaly voltunk, a kisfiam 7 hónapos volt ekkor, Balatonföldvárra mentünk és már előre tudtam nehéz lesz, mivel messze voltunk a parttól. Nem volt légkondi, emeleti szobában 33 fok volt még éjjel is, sehova nem tudtunk kimozdulni, mert amikor még ki lehetett volna vinni a partra, akkor még nagyban pakoltunk volna, vagy fürdetni kellett, stb. Minden nagy pakolással járt. Végül kétszer átmentünk a balatonlellei strandra (a nyaralás fénypontja volt) homokos volt a part, nagyon sok kisgyerekes család volt kinn. Idén is megyünk de 50 méterre lesz a szállás a parttól és légkondicionált (nem vagyok híve de 33 fokban....)szobák lesznek.
2011. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Balatonlellén milyen szállást ajánlotok? Mert nem hangzik rosszul :)
2011. márc. 29. 17:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Homokos part van még csopakon balatonalmádia balatonfüreden siófokon is.Mindegyik helyen van szuper játszótér is.
2011. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
15 éves vagyok, de attól függetlenül én is Lellét ajánlom. Főleg ha homokos partra gondoltál. Mi voltunk ott 2 éve a Hotel Lidóban, jó kis nyugis szálloda (egyáltalán nem nagy) van hozzá közel egy strand, ami homokos és ami nekem még nagyon jó volt, hogy először csak bokáig ér a víz, és úgy mélyül már amennyire mélyül. A szobákra én úgy emlékszem légkondícionáltak voltak. Az ellátás is megfelelő volt, sőt a szállodához tartozik egy medence igaz hogy kicsi, de egy családnak bőven elég. Mikor mi voltunk nagyon mások nem is fürödtek amikor lent voltunk. [link] :D Sok sikert!
2011. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!