Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vesz babaört+legzesfi...

Mindenki vesz babaört+legzesfigyelöt? Miert? Meg akkor is ha a baba veletek 1 szobaban fog aludni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is érdemes használni. Nekünk a kánikulában többször risztott annó. Nem tudom, hogy tévesen vagy sem, de én mindig felkeltem, megnéztem, és olyan piciket lélegzett, hogy elképzelhető, hogy épp magához tért, megmozgattam kicsit. Mi béreltük. Most a nagy már 3 éves, de a picinek is fogok bérelni, ennyit megér a gyerekem ÉLETE!
2009. aug. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vettem, de valóban igy felkészületlen vagyok a nem tudom hány % esélyre, hogy bármi baja lehet a babának. De valahogy nem merült fel, hogy vegyünk. 4.5 hós a baba, minden ok eddig. Egy szobában alszunk, de arra speciel senki nem ébred fel, hogy nem vesz levegőt a gyerek, max arra, hogy sir. Szóval ez nem jelent semmit.
2009. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
57%

Árulja már el valaki, hogy ha egy szobában alszik a gyerekevél, akkor mit vár, hogy majd érzékeli a légzéskimaradást? Úgy gondolom, hogy egy szoba ide-oda, azt lehetetlen érzékelni, erre csak egy műszer képes.

Ajánlom én is légzésfigylőt, a babőrt csak akkor, ha nagyobb a lakás/ház mint a hallótávolság.

2009. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia


Mi kölcsönkaptuk a légzésfigyelőt. (babőr nincs, mert kicsi a lakás)

Egy szobában vagyunk a fiammal, de azért megnyugtató a tudat, hogy éjszaka a légzésfigyelőnek kell figyelnie a baba légzésére és nem nekem.

Épp elég, hogy minden kis nyöszörgésére fennt vagyok :)


Ha nincs keret a megvásárlására, akkor béreljetek, vagy érdeklődjetek ismerősöknél, hátha van nekik.

Szerintem mindenképpen megéri, már a Te nyugalmad érdekében is.

2009. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!