Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vesz babaört+legzesfi...

Mindenki vesz babaört+legzesfigyelöt? Miert? Meg akkor is ha a baba veletek 1 szobaban fog aludni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi igen, engem megnyugtat. És egy szobában lesz velünk a pici, de a légzésfigyelő nekem fontos, mert elég parás vagyok és nem akarok ott állni az ágy fölött hogy vesz-e levegőt. Még ha téves a riasztás is, mint írtam, engem megnyugtat. Sokan nem vesznek.

Boldog babavárást kívánok!

32 hetes pocakos

2009. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem és nem bántam meg. Bár a babának külön szobája van és elsősorban azért. De engem megnyugtat, meg így egyből hallom a legkisebb nyöszörgést is, még nyaralni is visszük magunkkal. meg nyugodtan kimehetek az udvarra amíg alszik, mert hallom, mikor ébred. Eddig még sohasem riasztott tévesen. 7 hós baba anyukája.
2009. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Szia ! Az én kicsikémnek csak légzésfigyelője van . Nem árt és megnyugtató. Kicsi a lakás nem kell bébiőr nekem.Eleinte vele egy szobában alszok majd.36 hetes km.
2009. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem érzem szükségét mert 17éve még ien berendezés tervbe sem volt a nagyvilágban, és a fiam mégis felnőtt ezek nélkül
2009. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy nagyon sokszor tevesen riaszt mert nincs(vagy nem lehet)rendesen beallitani.Nem tudom mit csinaljak, vegyek vagy ne.Kb. mennyibe kerül 1 legzesfigyelö, a hasznalt is jo?
2009. aug. 16. 18:21
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Szia! Én légzésfigyelőt nem akartam venni, nincs is tervben. Egyik ismerősöm adja kölcsön, de én nem akartam, ő és a férjem ragaszkodnak hozzá. Az elején egy szobában lesz velünk, akkor nem is fogom használni.

Bébiőrt nem veszünk, mert nem nagy a lakás.

A légzésfigyelőt, amit kapunk, használtan vették a vaterán, nem volt rá panasz, nem riasztott tévesen.

2009. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Mi egy szobában vagyunk a babánkkal (4 hós),és van légzésfigyelőnk.Még soha nem riasztott be,se tévesen se máshogy...(Hála istennek!)Engem megnyugtat a tudat,hogy ha valami lenne jelezne.Mielött megszületett mi elmentünk egy elsősegélynyújtó tanfolyamra is,így azt is tudnánk,hogy mit kell tenni ha baj van.Szerintem érdemes beruházni!:-)

2009. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én csak bébiőrt vettem, mert szerencsére elég nagy a házunk, másképpen nappal nem hallanám. Légzésfigyelőt nem vettem, mert nem volt orvosilag indokolt.
2009. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Ha a baba alvás közben nem vesz levegőt nem veszed észre.Nem kezd el fuldokolni,egyszerűen nem lélegzik.3 perc után...!A légés figyelő 15 mp után egyet csippan,majd még 5 mp után visít és megmenthető az élete további károsodások nélkül.


Egy ismerősöm 6 hós kislányát letette du. aludni és soha többet nem kelt fel. Anyuka a gumi szobában azóta,ugyanis Ő is azt mondta,hogy "régen sem volt..." meg,hogy "egy szobában vagyunk vele" és tessék.

Nem rémisztgetni szeretnék,sőt ez egy nagyon szörnyű példa,de szerintem ami bajt lehet azt kerüljük el.Mi 10 e-ért vettük használtan és tökéletes!

2009. aug. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

A nagyon okosok már megint, egy szobába lesz veled, de nem fogod a légzésfigyelőt használni!

Érdemes megvenni, én sztem nem riaszt véletlenül. Olyan kicsit vesz levegőt, vagy tényleg nem vesz már a hangos csipogás felkelti és tud levegőt venni.

Sokan erre azt hiszik, hogy tévesen riaszt!


Egyik ismerősöm is egy szobában aludt a kicsivel, mégis megtörtént a baj!


Szóval érdemes LÉGZÉSFIGYELŐT használni!!!!!

2009. aug. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!