Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől hígult fel 5 perc alatt...

Mitől hígult fel 5 perc alatt a tejép?

Figyelt kérdés
Már tegnap is csináltam, de akkor este kapta és cumisüvegből adtam mert este nem hajlandó kanállal enni. Most délután adtam, amikor megcsináltam még ugyanoylan sűrű volt mint tegnap. De még csak 5 perce kanalaztuk, amikor felhígult és olyan híg lett mint a tápszer. Ez mitől van? Ilyen hígan pillanatok alatt lecsúszott a babámnak és nem győztem kanalazni, folyamatosan nyekergett mert nem jött elég gyorsan...
2009. aug. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Eleinte én is ezzel a problémával küszködtem,mire rájöttem,hogy rendes evőkanállal kell kiszámolni a 4-6-ot,akkor sűrű,és az nem hígul fel 5 perc alatt.Ha csinálom én utána már adom is a babámnak.Ha híg tegyél bele még egy keveset,hogy sűrűbb legyen.Én kanállal adom Neki,csak úgy falja annyira szereti :))) 8 hós elmúlt
2009. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én eleve evőkanállal raktam bele... amikor elkészítem sűrű, csak utána nagyon hamar felhígult.

Milupa Ha vaníliás egyébként.

2009. aug. 15. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi nem számolgatjuk kanállal, öntjük, míg sűrűbb nem lesz, de nem egész sűrű, mert nem eszi úgy meg, de 10 perc, míg felhígul, addig meg is eszi.
2009. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én manóm nem ilyen gyors, nekünk még eltart egy darabig, de ha felhígult már nemigen megy... azt hiszem pihentetjük még egy kicsit ezt a tejpép dolgot :(
2009. aug. 15. 23:46

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!