Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alltok a bilizessel 10...

Hogy alltok a bilizessel 10 hos babaval?

Figyelt kérdés
mi sehogy nem tudom hogy,hogy kellmegtanitani mert akar hanyszor raultetem ordit es lemaszik rola.
2009. aug. 15. 16:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a lányomat 20 hónapos korában kezdtem szokatni a bilihez. Most 22 hós és szobatiszta. Az én anyukám is azt mondja így mindenkinek, hogy az ő unokája 1 éves és szobatiszta. Ja. 1 éves és 10 hónapos.

Szerintem ráérsz még jövő nyáron. :)))

2009. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
27%
Ez kamu kérdés ...
2009. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
utolsó válaszolónak: miért kamu kérdés?? van nálad baba? mekkora? azért, mert eszedbe sem jutott, még nem biztos hogy kamu a kérdés. én is válaszoltam a kérdezőnek, normálisan, még akkor is, ha eltérő a válaszom. nem kell egyből kamut érezni a dologban....
2009. aug. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Birom azert,ilyen lehetetlen kerdest tettem fel? vagy mi? en ezt igenis komolyan gondoltam es gondolom.Akkor miert nyaggat mindenki a bilivel akar ki megkerdi mennyi idos a lanyom mar utana egybol a bilit kerdi. azert tettem fel ezt a kerdest hogy segitsetek nekem hogy kapjak tanacsot es jozan segitseget es ne azt haljam egyfojtaban hogy tegyem a bilire mert mar az agyamra megy.en hijaba mondom a csaladban mindenkinek hogy en nem akarom eroltetni ok csak lehurrognak es azt mondjak hogy igy rosszat csinalok magamnak azzal hogy meg nem ultetem a bilire.ja es azt mondjak hogy eroltessem hogy ne hagyjam hogy felaljon akkor sem ha sir ( na persze en nem kinzom ilyesmive).koszike
2009. aug. 17. 22:50
 15/30 anonim ***** válasza:
79%
Kisfiam 19hónapos múlt de még nem ültettem rá bilire és nem is fogom majd talán november környékén!Hát a nagymama szomszédján voltam kiakadva a kislány 10hónaposan a bilibe kakil+pisikél!Ja és múltkor haza rohantak mert a kiscsaj nem volt hajlandó kikálni mert a mamájánál nincs bilike!Na ezt az anyuka adta így elö!Nagyképüen megkérdezte hogy az én kisfiam szobatiszta már??!!jaj még nem huu az baj!!Megfordultam és otthagytam!Utálom az ilyeneket!Nem eröletetem!
2009. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem ertem miert pontozzatok le azt a valaszolot aki elmondta, hogy a babaja mar bilibe kakil. Az en fiam most 11 hos, legalabb 1 honapja kakil bilibe. Szerintem semmi rossz nincs benne, regen mindenki hamar szoktatta a babajat bilire, nem volt eldobhato pelenka, akor mosni, fozni kellett oket...

Szoval en az elejen mikor raultettem sirt, aztan ugy probalkoztam, ogy amikor raultettem, akor jatszani kezdtem vele, hogy ne feljen, aztan kakakaka-t mondogattam, es kb negeyd ora ucsorgeles utan ment pisi es kaki. Persze tudni kell, hogy a babad kb hanykor szokott kakilni. Nalunk mindjart ebredes utan szokott lenni, igy nem nehez, es nem fecserlek meg egy pelust. Amikor belement a bilibe a kaka, felallitottam, es mutattam neki, "latod, ott a kaka", es par nap mulva ahogy ratettem a bilire, mar eresztette is bele a pisit es kakit, es miutan befejezi, all fel.

2009. aug. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
szió!lányomnál másfél éves koráig fel sem merült a bili amikor is szegényt bölcsibe kellet adnom.1 hét múlva letépte magáról a pelust mondván,hogy a többieken sincs és ő is bilibe szeretné intézni a dolgát:)szerintem is várj még vele 1-2 hónapot az nem baj ha játékosan ismerkedtek a bilivel ,de minden gyerek más és mskor érik meg a bilizésre."kedves" rokonkról meg csak annyit,párom nagyija szerint 3hósan már kellett volna szalonnát adni fiamnak és miért nem etetjük rendesen .te babád neked kell tudni mi a legjobb neki te ismered a legjobban és irásodból látszik,hogy szereted.rokonokra stbre tojni rá ők csak neveljék a saját babáikat.sok sikert nektek,7hós fiú és12 éves kislány anyuja
2009. aug. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
62%
Valóban nem kell még! Ne hallgass a "szuperanyukákra" "szupernagymamákra".... Egyik füleden be, másikon ki. Vagy a viták megelőzése végett, mondd azt,hogy igen, már szobatiszta, bár gondolom, akkor meg az lenne a baj. Ilyen korban abszolut nem szobatiszták még, az én lányom 15 hós, de mégcsak nem is próbálkoztam. Jövő tavaszra tervezem, én ezt a tanácsot kaptam. Lehet, hogy aki mondja, annak a gyereke, unokája is "normál" időben lett szobatiszta, csak nagyzolni akar.... Nyugodj meg. :)
2009. aug. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
71%
Kb 1 éve az RTL Reggeliben mutatta be szakember, és foglalkoztak ezzel a témával, hogy már újszülött kortól mellőzni lehet a pelenkát az első pár hét kivételével, amikor is az anya megfigyeli a baba székelési szokásait. Elég sokat kell ágyneműt mosogatni, de a szakember szerint megéri, mert rövid idő alatt összecsiszolódik a két ember. Az, hogy a gyereket mikor szoktatjuk rá a bilire, nem a gyerek érettségétől függ, hanem a szülők türelmétől. Számomra is megdöbbentő volt a dolog. Tök jó, hogy feldobtad ezt a témát, mert a lányom 14 hónapos, lassan vége a nyárnak, és eszembe se jutott bilivel próbálkozni, mert be van ez a dolog skatulyázva, hogy kicsi hozzá. Tiszta hülye vagyok, mi a fenének várnék még egy fél évet? Délután veszek egy bilit, és leviszem a gyereket a kertbe pelus nélkül gyakorolni.
2009. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
28%
Még nagyon nagyon picuri ! Haggyad még majd elég egy 8-9 hónap múlva elkezdeni!
2009. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!