Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turkálóban vagy boltban...

Turkálóban vagy boltban vásároltok babaruhákat?

Figyelt kérdés
Ki tudjátok fizetni a drága új ruhákat?
2009. aug. 14. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szia! A ruhák 80%-át turiban vettem. pocakosan minden héten elmentem a kedvenc turimba és 10-15db ruhákat vettem potom áron. sokkal jobb minöség, mint a bolti. és nagyon jókat is kilehet fogni.
2009. aug. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én Londonban élek és általában akciós új ruhákat veszek a babámnak. Nekem úgy tűnik, itt sok helyen olcsóbbak a baba ruhák, mint otthon. Múlt hónapban vettem 4 fontért 7db rövid ujjú bodyt (az kb 1200 Ft), nadrágokat (300Ft/db).

Még mielőtt babu megszületett kaptunk néhány rugit otthonról, darabja volt 2500, így inkább azt mondtam a rokonoknak mesekönyvet vegyenek annyi pénzért. El sem hiszitek de itt egymást érik az akciók. A pampers és a huggies pelust is olcsón veszem (27-30 Ft/db).

Tegnap néztem a babakocsinkat egy magyar internetes oldalon és ott maga a kocsi többe került, mint itt hordozóval együtt. Borzalmas ami Magyarországon megy...

2009. aug. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Könyörgöm áruljátok el,hol van BABARUHA turi... Én voltam pár helyen,de mikor babaruhát kerestem,kinevettek.
2009. aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én nem pesti vagyok, Miskolcon több helyen is van.
2009. aug. 15. 09:05
 15/15 anonim ***** válasza:
én-aki kérdeztem-komlói vagyok.
2009. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!