Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Turkálóban vagy boltban...

Turkálóban vagy boltban vásároltok babaruhákat?

Figyelt kérdés
Ki tudjátok fizetni a drága új ruhákat?
2009. aug. 14. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Újat csak akciókor veszek.Használt rucikat és főle g interneten.
2009. aug. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Is-is.Újat Tescoba,vagy kínaiba veszek neki,illetve piacon.
2009. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Új ruhákat kapunk ajándékba ( néha mi is veszünk újat). De inkább turiban vásárolunk. Már kúszik a lányom itthonra jó ami nem olyan szép. De néha ki lehet fogni klassz ruhákat is a turiban.
2009. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a body és a tipegőkön kívül mindent turiból veszek. Olyan szép, különleges, jó minőségű, pamut cuccokat lehet turizni! Bodyt és tipegőt pedig a Tescoban szoktam venni.
2009. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is sokkal jobb minőségűek vannak a turiban, én is ott vásárolok.
2009. aug. 14. 20:09
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Jellemzően én is turizok.

Újat Tesco-ban, csak akciósan, v leértékeléskor.

2009. aug. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én szeritnem még semmit nem vettem boltban a lánynak, vagyis de, egyszer egy nadrágot 900 ftért, egy pólót 500 ftért és egy lenge inget 500 ft-rt, ez volt az össz. Amúgy mindent a teszveszen vettem neki.

Ami van új ruhája, azt kapta ajándékba.

Amúgy én sem értem, hogy kinek van pénze a bolti új ruhákból ruházni a gyereket. 700 ft egy darab bady...

2009. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Teszvesz, zsibvásár, vatera, toplicit.... Itt jókat lehet találni! Én használtruha boltot (turit) vezetek, vagyis enyém a hely, és figyelek, hogy jó minőségű, olcsó, de márkás cuccok legyenek, főleg Next, Gap, meg a hasonló ismert márkák.... Muszáj, mert az embereknek nincs pénzük, de a kicsik megérdemlik a jó rucikat, tisztákat, szépeket! Az állam túl sokat kivesz a zsebünkből, amit a gyerekekre költhetnénk, így muszáj figyelni a kiadásokra! Szerintem nem sokan tehetik meg, hogy egy új naciért 2-3ezer ftot kiadjanak!!!!

A Teszveszt bátran ajánlom, de csak ha jó minőségű képek vannak!!!!!

2009. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi ismerőstől vettünk át egy csomó ruhát olcsón, de még a terhességem alatt vettem pár új darabot (akciósan) a C&A-ban.

De most már turkálóba járok és nagyon jó minőségű cuccokra lehet lelni. (GAP, NEXT, George, Mexx) Sok ruhán még a külföldi árcédula is rajta van!

2009. aug. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én általában túrok :) az angol turiban, nagyon szuper cuccokat találok szinte mindig. Body-t meg rugdalózót szoktam a tesco-ban venni újat, azok jók és olcsók.

2009. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!