Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós fiam még nem kúszik,...

8 hós fiam még nem kúszik, mászik, és nem ül. Van még akinek nem tudja ezeket a babája?

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,ismerősöm fiai 8 hósak,és csak az egyik forog,a másik még annyit sem:)ők se csinálják még ezeket a dolgokat.Viszont cserébe angyalok,halálosan nyugodt babák.Valamit valamiért:)
2009. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia! én már halálra aggódtam magam a kisfiam miatt, aki 9 hónapos elmúlt, de még nem kúszott, felülni sem tudott (ülni igen, mint a cövek, csak magától nem jutott el ebbe a pózba).

aztán elmentünk nyaralni és egy hét alatt megtanult felülni, mászni, felállni, plusz egy hét és már lépeget a bútorok mellett. :)

az áttörést az hozta, hogy az udvaron nagyon izgatta a fű, a pokrócról mindenáron le akart jutni. itthon nincs udvarunk, a játékok meg nem érdekelték annyira, mint a gazok :)

ma már tudom, túlaggódtam a kérdést. majdnem gyógytornászhoz vittem.

2009. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

az én kislányom is 8 hónapos, ő ülni felül egyedül, de mászni, és kúszni még nem tud. A kúszást nem is igazán erőlteti, mászni már próbál, de csak a kezeivel halad, a lábai maradnak egy helyben, és így egy nagy hasra placcsanás lesz a vége :o))


minden gyerek másként fejlődik, lehet, hogy pikk-pakk megtanulja a tiéd is, pár nap alatt, ahogy előttem írta valaki a kisfiáról.


Ne aggódj!

2009. aug. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kislányom csinálja már ezeket, de például oldalra fordulni csak 7,5 hónaposan fordult. Akkor történt a nagy áttörés, amikor hasonló korú babák közé vittem(játszin) és elkezdte utánozni őket. 1 hét alatt forgott, kúszott, mászott. A következő héten már felült és felállt.
2009. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam nagyon nyugodt baba VOLT... 8 honaposan ult fel, aztan kezdett el forogni, kb 8 es fel hosan, 9 hosan felhuzta magat a kisagyban, el is esett, beverte a fejet...11 hosan kezdett el kuszni, masnap maszni, de kozben a menest is gyakorolja.
2009. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy hét múlva lesz 8 hós a fiam. Még ő sem kúszik, mászik, ül. A lábát már húzogatja felfelé, s pucsít, de a kezeivel nem tud mit kezdeni. Ültetni nem ültetem, így ő akkor sem tudna ülni, ha felültetném. Önállóan meg még nem húzza fel magát ülésbe. Én is el vagyok keseregve, de bízom benne, hogy hamarosan valamelyiket már produkálni fogja.
2009. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!