Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menjugate oltást hogyan...

Menjugate oltást hogyan viselte babátok?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hós kislányom hamarosan megkapja. A 4 hós oltás után belázasodott, és nagyon fájt az oltás helye, nem tudta aznap megmozdítani a lábát. Kicsit tartok ettől az oltástól, milyen tapasztalatotok van ezzel kapcsolatban?
2009. aug. 12. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi gond nem volt,37.2-nél nem ment feljebb a hője a babámnak egyik oltásnál sem.A lába sem fájt.Nem szúrt el a dokitok pl.vmi idegecskét véletlenül?Sajna ilyen előfordulhat.
2009. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet, hogy valamit eltalált szegényemnek. Már túl lennék rajta..... :-((

Köszönöm, és esetleg ha van még tapasztalat, várom!

2009. aug. 14. 21:23
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt semmi baj. Egyedül a prevenár oltás után volt hőemelkedése a lányomna amit egyszerre kapott egy másik oltással.
2009. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1 éves korában kapta,de mintha mi sem történt volna.Igaz,neki a kötelező oltások után se volt semmi tünete...
2009. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat,hogy rákérdezek de ez milyen oltás???
2009. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen engem is érdekelne

mert még nem hallottam erről!


Magyarországon van ez

2009. aug. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze,h van Magyarországon.Ezt az agyhártyagyulladás ellen adják,nem kötelező,fizetős oltás.
2009. aug. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem mi ez de én menigitecnek ismerem..legalább is mi ezt adattuk be neki.
2009. aug. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem de köszike a választ

Csak nem hallottam igy róla ezzel a névvel!!

Nem tudjátok hogy van e olyan oltás ami a torokgyulladásra meg felső léguti nyavajákra van???

bocsánat hogy it kérdezek. üdv nikol

2009. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
meningitec=menjugate nekem az mondta a doki
2009. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!