Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le erről?...

Hogy szoktassam le erről? Segítségre, ötletekre van szükségem.

Figyelt kérdés
Kislányom 6 hónapos, és világ életében hason aludt. 5 hónapos kora óta forgolászik oda-vissza, rettentően mozgékony lett. Mostanában azt játssza Velem éjjel és a nappali alvások során is többször, hogy ha megébred valamire, elkezd forogni, leginkább át a hátára, és mivel háton nem tud aludni valamiért, éktelen üvöltésben tör ki, amíg be nem megyek, és vissza nem fordítom a hasára. Akkor viszont alszik tovább. Nem értem, ezt magától miért nem csinálja. Amíg nem volt ilyen mozgékony, semmi gond nem volt az alvásával, nagyon jó alvó volt, ha meg is ébredt, magától visszaaludt, de mostanában kivagyok Tőle. Éjszaka is megcsinálja 2-3-szor ezt. Mit csináljak?
2009. aug. 12. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez volt, és a dokinéni tanácsára plédet összetekertem és körbebástyáztam, és bevállt!
2009. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, erre nem is gondoltam. Na, ma majd kipróbálom!
2009. aug. 12. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

szerintem is rakd korbe pleddel. en halozsakban altatom es habar abban is meg tud fordulni, valahogy megsem annyira kukac mint anelkul, igy kicsit nyugodtabban alszik.

2009. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Éjjel körbebarikádoztam, és egyszer sem ébredt fel, sőt, 11 órát aludt!!!! Köszi a tippeket csajok!
2009. aug. 13. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:
örülök,hogy segíthettem:)
2009. aug. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!