Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves Kisfiam fintorog minden...

1éves Kisfiam fintorog minden ételtől, ami nem pépes. Hogyan segíthetném, h elfogadja a nem-pépes ételeket is? Még szopcsizik.

Figyelt kérdés
köszi a véleményeket
2009. aug. 12. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Babakeksz, piskóta, kiflivég, kenyérhéj? Ilyeneket rágicsázik már?
2009. aug. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor etesd úgy,ahogy szereti!Majd ha elég érett lesz rá,akkor elfogadja a darabosat is!Nálunk ez 15hónapos kora körül alakult ki.Néha azért kináld meg egy-egy falat darabos étellel is,had ismerkedjen meg vele!Ez olyan,mint amikor kerékpározni tanulunk!Nekünk se megy úgy,hogy felülünk rá és tekerünk is,ha előtte még kerékpárt se láttunk!

Sok sikert a hozzászoktatáshoz!

2009. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vezettem be a darabos ételeket, hogy minden kanál főzelékben csak egy darab darabka volt és az is olyan puha hogy szétmállott a szájában. igy egyből megette és utána sem volt gond a darabokkal. Most már tökéletesen rág. 15 hónapos a lányom
2009. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket:-)babakeksz,kiflivég,kenyérhéj-amit kézbe tud venni a kis Drága,azt rágcsálja,de ha az étel(pl.főzelék)nem pépes,akkor "nem tetszik"Neki...lehet azért is van még ez,mert még csak 8 fogunk van:-)
2009. aug. 13. 11:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém a 8 fogával kitűnően rágott. Kitartás, majd rákap és ügyin fog rágni ő is.


Utolsó voltam

2009. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!