Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ereztetek (babatok...

Mikor ereztetek (babatok mennyi idos koraban), hogy johetne a kisteso?

Figyelt kérdés

arra is kivancsi vagyok, aki meg nem tart a "projektnel", de mar tobbszor gondolt ra, hogy jo lenne...

(nekem a napokban jutott eloszor eszembe,pedig meg csak 8 hos a fiam, de nalunk ez nagyon csak emlites szinten van, meg messze vagyunk a megvalositastol...:) )

ill. az orokos dilemma, kis vagy nagyobb korkulonbseg?


2009. aug. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos volt mikor mondtam,hogy jöhet a tesó.Most Rebeka 18,5 hónapos,én 10 hetes babás. :)
2009. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Gratulalok!!

:)

akkor meg nem tudod milyen lesz 2 manoval...

a sogornom fiai kozott kerek 3 ev van, de O azt mondta, hogy ha ujra csinalhatna, meg hamarabb megszulte volna a kistesot....

hat gondolom ez babafuggo is, hogy mennyire nehez ill. konnyu....

2009. aug. 11. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
10 éves a nagy a kicsi 2 lesz,és mostanában gondolkodom a 3.-on.De apa nem nagyon kapkod az ötletért:)ő még várna:O
2009. aug. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk három és fél év a korkülönbség, vagyis még nem volt egészen három a nagy, mikor terhes lettem a kicsivel. Nem volt könnyű így sem, nem értem azokat, akiknél még ennél is kisebb a korkülönbség. Igazából még vártam volna egy évet.
2009. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
rám akkor tört először az érzés, mikor a fiam 6 hós volt. Utána meg most, hogy 16 hónapos lett. Már rajta vagyunk, hogy legyen kistesó. Mondjuk, én mindig azt szerettem volna, ha nincs köztük nagy korkülönbség. Szerintem ez a 2 év körüli idő ideális.
2009. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 11hetes a lányom és engem már most kapkod hogy jó lenne....de sajnos pár évet még várnom kell
2009. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat,

ezek szerint nem vagyok egyedul ezzel az erzessel, hogy mar szeretnem a kistesot!

:)

2009. aug. 12. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam és 10 hós korában gondoltam, hogy jöhetne a tesó nem szeretnénk nagy korkülönbséget, Dolgozunk is az ügyön. Remélem hamarosan összejön
2009. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!