Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babátok hány hónapos korában...

A babátok hány hónapos korában mentetek szórakozni? Színházba, moziba, bulizni? És nem utolsó sorban, hogy éreztétek magatokat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap 1,5 órát találkoztam barátnőmmel, a kisfiát tologattuk. Az enyém 16 hós, a mamával otthon maradt. Furi volt nélküle, de épp akkor ébredt, nem akartam így magammal vinni, na meg mama babázott is egy kicsit. Siettem haza, kicsit lelkiismeret furdalásom is volt, végül ok nélkül.
2011. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

15 hónapos volt amikor elmentünk apával bulizni :)

Anyukám aludt ott nálunk, nem volt dolga éjszaka szerencsére.

2011. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még nem voltam azóta, 2,5 éves a csajom, és azt hiszem mostanában nem is megyek. 9 és fél hósak az ikerfiaim. Éjjel is többször szopiznak. Ez van.

Voltam már nélküle, mármint a lányom nélkül, egyszer egy éjszakát aludt a mamánál, hát nem volt jó érzés. Tudtam hogy jó helyen van, mégis...

2011. máj. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1,5 éves volt. nagyon jól éreztük magunkat :))))

testvérem vigyázott rá, mikor hazaértünk már aludt :)

2011. máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Színházbérletünk van, és elég hamar volt az első előadás. Így egy hónapos volt Babóka, mikor elmentünk és Mamára bíztuk. Nagyon szuperül viselkedett, azóta már vége is lett a szezonnak, mind a négy előadást láttuk. Viszonylag jól ki tudtam kapcsolni, de gyakran ott motoszkált az agyamban, mi lehet otthon. Mikor fél éves volt a lányunk, akkor hiányolt nagyon a kicsim.
2011. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14-15 honapos volt, mikor a mamanal hagytuk. Kicsit nyugtalan voltam, es nem igazan tudtam kikapcsolni
2011. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nálunk eddig úgy jött össze h egy egész estés kimaradás olyan 3-6 hónapos korban jött össze (akkor volt alkalom vagy úgy tudtam megszervezni)

de simán anyumra hagytam a 1 hetes babát is mikor el kellet menni pl az oviba a nagyért

nem aggódtam hanem örültem h kicsit kizökkentem


3 gyerköc mellet kell is ez .-))

2011. máj. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 hós volt, amikor először elmentünk délután pár órát kártyázni, és ilyen néha azóta is van, most 10 hós. De mivel este cicin alszik el, szerintem olyan, hogy nélkülem aludjon el akkor lesz, ha már nem szopizik. Úgyhogy a szórakozás nekem most délutáni programokban van.
2011. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éves volt és akkor elmentünk szilveszterezni, majd január 2.-án moziba, jól éreztük magunkat de azért hiányzott, másfél éves volt akkor pedig koncerten voltunk. Mamával volt itthon mindhárom alkalommal.
2011. máj. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!