Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok szórakozni a macerás...

Szoktatok szórakozni a macerás ételekkel a babáitoknak?

Figyelt kérdés
Egy honlapon van ilyen babarecept, és én nem is értem mert tök nagy adag kaják készülnek el, hiszen egy közepes szem burgonya is már majd két adag kajája a gyereknek, főleg ha hozzá még van fél alma, stb. Krumplit lefagyasztani meg nem túl előnyös, mert én sem enném meg a lefagyasztatott majd felengedett krumplit... Hogy csináljátok? Komolyan úgy érzem, mintha ezeket a babarecepteket olyan emberek találnák ki akiknek közük nincs a dologhoz...
2011. jan. 28. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
enyém üvegest evett. nem szórakoztam fél krumplik pepecselgetésével..
2011. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az nagy adag amihez kell egy közepes burgonya?hát nem tudom mennyicskét ehet a gyermeked,de az minden csak nem nagy adag.és ha fözöl azt vacsira is adhatsz neki,vagy másnap ebédre.én általába 2 naptra fözök neki,de mondjuk az én fiam az szép mennyiséget megeszik,amikor bébiételeztünk,akkor se volt elég 1 üveg.minimum másfél üveg kellet.most 1 éves
2011. jan. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.Az én babám csak azt eszi meg amit én főzök neki.Szerintem egyáltalán nem macerás.:)Egy kis rutin kell hozzá és kb.10-20 perc alatt minden féle kaját meg lehet főzni nekik.:)Az arányokat meg a baba igényeihez kell alakítani.Ha neked soknak tűnik,akkor rakd mindenek a felét bele.:)Egyszerű nagyon.Nem kell hozzá nagy tudomány.:):)7,5 hós kislány anyukája.
2011. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ha valamivel sokáig pepecseltem azt tuti nem ette meg. A mai napig így van. Ha valamit kitalálok neki, órákig bíbelődök vele, azt tuti kiköpi az első falat után. Ezért a legegyszerűbbet csináltam mindig.
2011. jan. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Némelyik recept tényleg nagyon macerás tud lenni, ezeket én csak "alapnak" használom. Átalakítom őket 1. hogy tutira megegye 2. hogy ne kelljen vele órákat foglalkozni.

Én nem szeretek fagyasztgatni, nem is szoktam, max. 2 napra főzök. De van, hogy naponta.

2011. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!