Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, ha feszültek...

Kisbabás anyukák, ha feszültek vagytok, hogyan kapcsolódtok ki?

Figyelt kérdés

Nekem még csak 7 hetes a kicsim, akit még nem hagynék itt, de később már elmennék pár órára. Olyan rossz az, hogy úgy érzem, egyfolytában csak mosok, mosogatok, takarítok stb... Kezdek nagyon feszült lenni emiatt a beszűkült állapot miatt, és cseszegetem apukát, aki amúgy meg segít. De olyan hülye lettem. Mit csináljak?

A babánk egyébként tündér, imádjuk, csak a türelemből apukának már nem jut... :(


2009. aug. 10. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csapj egy kört a házkörül, 15-20 percig apa is elvan vele.
2009. aug. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-2 órára bárkire ott hagyhatod, apára, mamára, és menj, sétálj egyet. Vagy sétálj a babával is sokat, főleg esténként, akár apával együtt, a jó levegő csodára képes:-)

És nekem a szex vált be legjobban a feszültség csökkentésre:-) Tudom, néha nehéz rá időt és energiát szakítani, de megéri!:-)

És igenis, néha el kell menni. Néha hagyd otthon pár órára (két etetés között) és menj, vásárolj be. Én ezt is élveztem, hogy végigrohanom a tescot, és vásárolok gyorsan. Nekem ez is kikapcsolódás volt.

2009. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 8 hetes a kislányom.

Amikor valamelyik Nagyi nálunk van, kicsit tutujgatja a gyereket, addig utolérem magam a háztartásban, esténként meg igyekszünk együtt sétálni a párommal meg a kislányunkkal.

Én is kezdek beleunni a bezártságba, eléggé szaladgálós természetem van.

Viszem magammal a gyereket, mivel nem akarom másra hagyni. A cici kéznél van, ha meg olyan helyre megyünk, akkor termoszban viszek lefejt tejet, és azt kapja cumisüvegből.

Most szombaton viszont meglógtam otthonról, elmentem reggel a fodrászhoz, apa maradt otthon a gyerekkel. Ő babázott, én meg kikapcsoltam és megszépültem.

És megálltam, hogy nem telefonáltam haza!!! :-)

Hasonlókat próbálj te is, a papának is jó, ha hétvégén tart egy apa-napot, te meg szombat délelőtt el tudsz menni barátnőzni, fodrászolni, akárhova.

2009. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindenhová a picivel megyek.Vásárolni,a barátnőkkel sétálni.Kimozdulunk egy héten 1szer 2szer.Jo az idő,a vendéglátohelyeken kilehet ülni a teraszra,mondjuk egy cukrászdába és már lehet is pletyizni.Este még nem mentem el szorakozni,ez várat magára,mert érzem nem tudnék ugy kikapcsolodni,mindig arra gondolnék mi van itthon.
2009. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De jó,hogy nektek van ilyen lehetőség.nekem 13hónapos rossz alvó ,anyafüggő fiam van aki nem fogad el vigasztalást mástól.Napközben még el is lenne egy két órát mással,de nincs senki a közelben.apa dolgozik a nagyik 200km re.Esti kiruccanás??..hmm jó pár évig tutira nem-hónapokig semmit nem tudtam mellette csinálni még szinte háztartást sem.Csak este mikor elaludt-ha elaludt,mert sokszor még most is felkel 10szer is éjjel...szval kitartást,sztem van rosszabb eset is,de tény ha már lementek sétálni együtt a babával az is kikapcsol meglátod.vegyél magadnak egy fagyit vagy egy meglepit és már le is nyugodtál kicsit:)
2009. aug. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!