Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! Hogy álltok a...

Kismamák! Hogy álltok a házasélethez? Én ellennék nélküle, de már sajnálom a párom, amiért csak ritkán kívánom, illetve kívánom csak fáradt vagyok. Kisfiunk 6 hós.

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mi a 6 hetet sem tudtuk kivárni. A terhesség alatt is és utána is ugyanolyan gyakran (majd minden nap)szeretkeztünk mint előtte. Most 25 év után is szükségem van rá legalább 2 naponta és hála istennek a férjemnek is.
2009. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én veled vagyok :-). Én is így vagyok. Az én babám is 6 hós, ill. mindjárt 7, de nálam még most kezd visszaállni. Kitartás!
2009. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


16 hós a fiam, én meg 25 hetes kismama vagyok...

A házasélet a születés óta havi 1-2 alkalom. A terhességem óta pedig havi 1... A férjem már a fejemhez vágta, hogy keres mást, ha így állok a dolgokhoz. hulla fáradt vagyok estére, mert napközben egy percre sem tudok lepihenni. Ő meg egész nap pihen, szinte semmit nem segít.

Én elvagyok a házasélet nélkül is, és azok után, amit mondott, nemis fogok hozzá közeledni.

Persze amikor napközben átölelném, akkor megfogja a kezemet és ellöki a derekától, majd elfordul és magamra hagy...

Ennyi :S

2009. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is veled vagyok 4 hos a kisfiam és semmijen szinten nincs igényem rá sajnos, az én férje, azt mondja biztos mást kivánnék... sajnálom őt de mit csináljak, és nem a fáradságtol hanem egyszerüen nem
2009. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
5hós a babánk,de a 10ujjamon megtudom számolni szülés óta hányszor...Éppen mostanában gondolkoztam el ezen,hogy vajon leszoktam rolla,és hogy fog ez változni.Én azt gondolom amig szoptatok,mosok,főzők,takaritok,vasalok.Tej foltos toppokban szaladgálok itthon,hőhullámaim vannak,mint egy klimaxosnak,estére hulla fáradtan egy gyors tusolás után az ágyba zuhanok,addig a szex valami távoli elérhetelen dolog.Várom,hogy vissza álljon a régi rend,szerencsére a férjem türelmes,bár azért én is megkapom néha-néha.
2009. aug. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!