Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos babát ajánlatos...

Három hónapos babát ajánlatos utaztatni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkozunk, hogy miután a szüleim 90 km-re laknak, érdemes lenne hazamenni időnként a kisbabával. Mennyire lenne ez neki ártalmas értem ezalatt, ha kimozdítjuk megszokott környezetétől.

Arra gondolok, nemrég került ki az anyaméhből, még csak most ismerkedik a saját testével minden új és nem viseli-e meg?


2009. aug. 10. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
mi 6 hete korátol járunk nagyszülökhöz. egyedül annyi van, hogy utazóágyat vettünk neki és ott abba alszik, nyugodtan mert azt ismeri. vigyétek a megszokott dolgait.
2009. aug. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Én 3hetesen vittem először hosszú útra. Szeged-Budapest táv vonattal (fertőtlenítő kendőt vittem a kezemnek, így amikor már a helyünkön ültünk megtöröltem, így simogatni etetni is tudtam a picit). A lurkó élvezte az ott töltött egy hetet, az első éjszaka volt itthon és ott feszültebb neki, de a fürdetés oldotta a hangulatot.

2009. aug. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fiam 6,5 hónapos, de már bejárta a fél országot. Már 2 hónapos korában havonta többször is jött velünk 400km-ereket.

Húgom kislánya 3 hónapos múlt mikor kettesben hazajött a tesómmal repülővel Angliából. Majd innen elmentek pár hét múlva Horvátországba. A hétvégén mennek vissza Angliába autóval.

Nálunk mindkét baba nagyon szeret utazni, nem volt velük semmi gond.

2009. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!