Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tartózkodhat kb...

Mennyi ideig tartózkodhat kb egy baba a hordozóban?

Figyelt kérdés
Lehet, h hülyén hangzik a kérdés, de a napközbeni takarításaim csak így tudom megoldani, ha a babám hordozóban van, és én hordozgatom magammal, közben magyarázom neki, mit csinálok... Nagyon érdekesnek találja, kb 3-4 órát töltünk így, míg mosok, főzök, takarítok. Jól van ez így? (5 hetesek vagyunk)
2008. máj. 21. 15:32
 1/8 A kérdező kommentje:
S ha elalszik benne? Hagyjam, vagy vegyem ki, tegyem a kiságyba(ha fel nem ébred) Épp most bealudt..
2008. máj. 21. 15:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nyugodtan hagyd benne.Nekem is a lányom ha az autóba elalszik,akkor abban hagyom amíg felnem ébred.Ha kivenném egyböl felébredne.

egy jó tanács.Tegye´l a feneke alá egy textilpelust összehajtva,u´gy ke´nyelmesebb lessz neki.

16hetes kislány anyukája.

2008. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

szia!

én is ezt csinálom, de csak vészhelyzetben, nem jó arra szoktatni hogy ne tudjon egyedül elnézelődni, mindig vele kell majd lenni, egy percig sem lehet letenni. ugyhogy szerintem kicsit erőltesd azt hogy efgyedül legyen néha, amig te dolgozol, mégha az első 1-2 alkalommal kicsit nyűgösebben is viseli. Persze nálunk is vannak esetek, amikor nincs más megoldás: kenguru fel, vagy hordozó. Mindenesetre ha végeztél, vedd ki belőle, és fektesd le, szokja meg a kiságyát, és hogy alvásnak ott a helye.

minden jót!!

2008. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most az autós babahordozóról van szó,vagy kengururól,esetleg kendöröl.az elsö v.vagyok.mert ha hordozó kendöröl...akkor tényleg jobbha kicsit agyod egyedül is.ha jól értettem,akkor babahordozó,autósill.hagyományos.abban nyugodtan vidd magaddal szoba´ról szoba´ra,ha elüldögél benne.Az e´n lányom is jön velem a konyha´ba,adíg ö ül a hordozóban e´n pedig fözöm.
2008. máj. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
A természeti népek egész álló nap hordózókendőben kapáltak, benne gyerekkel:)
2008. máj. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó, ha így elvan, van-e a hordozóban újszülött szűkítő? Mert az lenne jó a hátának. Bár így is amikor csak lehet, vedd ki. Nemsokára elég, ha egy vastagabb plédet terítesz a szőnyegre, és arra fekteted, esetleg hasra is, mert így fog erősödni.
2008. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
autós hordozó, és van benne újszülött szűkítő. Nagyon köszönöm a válaszokat, akkor ez a probláma megoldani látszódik, és veszek egy kengurut is, csak úgy tudom, azt 2-3 hónapos korától lehet, használni, vagyis, amikor már tartja a fejét. Köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 21. 21:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták 6-8 hetes koráig max napi 1-2 órát legyen hordozóban,mert nem jó a gerincének!Azért fontos a mózeskosár is,vagy az,hogy teljesen el lehessen fektetni a babakocsit,mert a vízszintes fekvés a legjobb nekik.A napi 3-4 óra 5 hetesen már lehet belefér,de nem egyfolytában szerintem.
2008. máj. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!