Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiamnak szeretnék...

7 hós kisfiamnak szeretnék télire elrakni körtét, őszibarackot, szilvát. Hogy csináljam? Mélyhűtőbe pontosan hogyan kell, hogy jó legyen, amikor kienged? Esetleg tudja vki, hogy tartósítószer nélkül üvegbe leturmixolva hogyan lehet eltenni?

Figyelt kérdés
hogy ugyanolyan legyen,mint a bébiételek.nagyon szereti a gyümölcsöket és uzsira meg nasinak mindig azt eszik.
2009. aug. 7. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanolyat ne akarj csinálni, a bolti gyümik nem 100%-ak. Mosd, hámozd, magozd a gyümiket és pürésítsd le. Jégkockatartóba, tejfölöspohárba tudsz fagyasztani. Az üveg is bírja elméletileg, de nekem már tört szét.

Ha kiolvadt jó magába is ,de keverve almával, banánnal, túróval, joghurttal...

2009. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel télen 1 év körüli lesz a babád, ezeket a gyümölcsöket még nem fogja tudni megrágni, tehát sztem is pürésítsd (megmosod, hámozod, kimagozod, felkozkázod, leturmixolod) , jégkockatartóba betöltöd, másnap kipattintod belőle és egy fagyisdobozba töltöd.

Szilvát még nem hámoztam, lehet, hogy azt könnyebb úgy, ha előtte leforrázod (mint a paradicsomnál)

2009. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

és ha kiolvasztom,akkor ugyanolyan lesz az íze?csinálta már vki? mert a krumplifőzelék borzalmas kiolvasztva

2009. aug. 7. 22:07
 4/5 anonim ***** válasza:
.,
2009. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vok. Igen, tökéletes lesz az íze, én barackkal, körtével csináltam már.

A krumpli az egyetlen dolog, amit nem szabad fagyasztani, jól beletrafáltál :)

2009. aug. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!