Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok tartósítószer-mentes,...

Írnátok tartósítószer-mentes, egészséges reggelire és vacsorára adható ételeket babáknak?

Figyelt kérdés
Boltban készen kaphatóakra gondolok. Pl. milyen típusú,márkájú kenyér,felvágott,húskrém,stb??? Előre is köszi!
2011. júl. 7. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyet nehezen találsz...

házi kenyér, házi májkrém -ha valaki igazán tartósítószer-menteset akar, jobb ha maga készíti otthon...

2011. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tartósítószer általában a sima (nem tartós) kenyerekben nincsen. De felvágottat, húskrémet nem hiszem, hogy találsz.
2011. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg gyümölcs, zöldség, gabonapehely?
2011. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

zabkása gyümölccsel

kifli vajjal (ha elmúlt 1 éves)

2011. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Kenyérhez adható készételekre gondoltam. Jó minőségű felvágott,sajtkrém,gyümölcsös joghurt (egyenlőre én is natúr joghurtba keverek friss gyümölcsöt),tejtermékek,húskrémek,stb.. Nem létezik ilyen?

2011. júl. 18. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Cserpes joghurt, sajtkrém, tejföl, tej. Én mindig ezt veszem. Pékségekben, piacokon lehet kapni, hiperekbe és szuperekbe nincs belistázva. Kapuváron készítik. Nagyon finom, bár kicsit drágább. De mivel nincs benne tartósítószer, így ne lepődj meg rajta, ha hamar megromlik vagy éppen már nem jó akkor sem, ha hazaviszed. És ez nem kritika, sőt... ebből is látszik, hogy IGAZI. Kicserélik mindenhol. Ezt vallja a tulajdonos is, többször olvastam róla.
2011. júl. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!