Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiételt nem eszi meg...

Melyik bébiételt nem eszi meg babátok?

Figyelt kérdés
Másnak is van, hogy a brokkoli-burgonya, sárgarépapürét egyszerűen kiköpködik? Mit csináljak, hogy megegye ezeket is?
2009. aug. 7. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
szia.A krumplit nekem se eszi meg,azt egyenlőre nagyon sok almával és husivel csinálom neki,igy megeszi.A brokkolit imádja és a répát is,sütőtök szintén a kedvenc.Csak azt tudom mondani,hogy sok gyümit keverj hozzá,egy darabig egye igy aztán kevesebb legyen a gyümi.hátha addigra megszereti.Ja és az se mindeggy milyen az állaga.Manóm nagyon szereti jó pépesen,szinte majdnem folyósan.Ami jó sűrű azt nem nagyon eszi meg.
2009. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eddig az enyémnek csak az őszibarack jött be. Ha olyan kedve van, bármit megeszik, de úgy igazán a gyümölcsöket szereti. Amit egyáltalán nem evett meg, egyenlőre olyannal nem találkozntuk, de hol a nagy meleg, hol a fogak zavarják be a kajálást, már alig várom, hogy kicsit hűsebb legyen, a babám meg négyfogú. Csak akkor meg lesz más...:-))
2009. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi azt UNIVERben kóstoltuk.De mivel 8hónapos kortól ajánlott és darabos,így az én fogatlan fiam nem nagyon szívlelte.Ja meg szintén ez a márka a zsenge zöldborsó főzelék-ezt egyszerűen nem ette meg.Pedig sose köp ki semmit.

szerintem ne erőltesd,mert végképp megutálja.Inkább majd pár hét múlva újra próbáld meg.Vagy csináld neki te,hátha úgy jobban megeszi

2009. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányomnak sem jött be a répa, össze kevertem almával és így megette.

2009. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Enyim zabál mint a gép,mindent elsőre :)

egyetlen kivétel a sütőtök.

2009. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Univer sárgarépát nagyon nem szerette (másfajta sárgarépás cuccokat viszont igen), a sütőtököt se túlzottan. Ez volt 4-5 hónapos korában. Azóta megeszi a sütőtököt, de a husis változatot, az Univer sárgarépát nem próbáltam újra. Gyorsan változik az ízlésük és ez sajna sokáig tart, nagyobbik lányom most 4 éves, de szinte hetente mást szeret és mást utál, na vele tényleg nehéz dűlőre jutni ha kajáról van szó. 2 éves koráig pedig zabagép volt, olyanokat is megevett (pl. tökfőzelék) aminek én a szagától is rosszul vagyok.
2009. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!