Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátok mit eszik...

1 éves babátok mit eszik ebédre? Üveges bébiételt szoktatok még adni?

Figyelt kérdés

Lehet,azt a válaszokat kapom,hogy azt eszik amit ti,de mégis miket???

Nagyon köszönöm az érdemleges válaszokat!


2010. aug. 30. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem már elmúlt 1 éves és még mindig sűrűn kap bébiételt, ha olyan kaját készítek ami neki nem jó (túl fűszeres pl). Főleg azért is, mert még nem fogad el semmilyen darabos ételt.
2010. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém már 16 hónapos, de nagyon válogatós sajnos... A főtt ételeket turkálja, csak némelyiket eszi szívesen. Most nagyon fogzik is, csak a nyár folyamán 6 db fogacska érkezett. Ezért adok neki bébiételt is, mert amúgy meg ráfér, elég vékonyka.
2010. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
általában ha olyan az ebéd amiből ehet,akkor azt kap(babon,káposztán és fűszeres ételeken kívül már mindent eszik.ma például lángos lesz az ebéd).ha olyan akkor előveszek az Ő kajájából(nem bébiétel,hanem szoktam neki több félét készíteni egyszerre,majd kiadagolom és lefagyasztom.)a darabos ételeket ő sem szereti annyira,de ha a mi ételünkből kap akkor csak villával nyomkodom össze.
2010. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz egy éves és próbálkozom olyan ételekkel amit mi is eszünk.

Vadast csináltam. Neki párolt karfiolt raktam a szószba.

Paprikáskrumli, pörkölt, rakott karfiol vagy brokkoli.

Ma tepsis csirke burgonyával lesz.

Amit még szeret az a tökfőzelék.

De adom a bébiételt is mert nem nagyon enged főzőcskézni.

2010. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát igen ezzel én is így vagyok nehéz a főzés mellette,így én is adok alkalomadtán bébiételt.Én is most próbálkozom azzal amit mi eszünk.Húsleves,és a vegyes főzelék a kedvenc.24-én múlt 1 éves.


Köszi az eddigi válaszokat,várok még!!!

2010. aug. 30. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 90%-ban bébikaját eszik. Néha én készítem el ebédre a krémlevest, amit imád (burgonya, sárgarépa, brokkoli, karfiol, ami épp van). De főleg üvegeset eszik. 1 éves, 12 foga van, reggelire, uzsira már darabosat eszik, de szilárdből még tud eleget enni.
2010. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma paradicsimos káposzta van ebédre.Abból is már eszik, vagy pl. töltött paprika (paprika nélkül csak gombócok), sárgaborsófőzelék.És egy csomó minden.Annyi, hogy a pirospaprikát, borsot, tejet az ő ételéből kihagyom.Ha tésztás dolog van, akkor persze durumot főzök ki neki.

Néha adok még neki üvegest.Pl. ha chillis bab, tojásos noki, vagy hasonló az ebéd.

2010. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!