Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a kengururól...

Mi a véleményetek a kengururól egy 3 hónapos 6,5 kg-os babának? Nem egészségtelen a gerincének?

Figyelt kérdés
Imád nézelődni a karomban kifordítva a kisfiam, csak kézben már alig bírom el.
2009. aug. 7. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem is eszembe jutott, de szerintem is árt a gerincének. 3 hónaposan a fiam már 7 kg volt, most 4 hónapos és már 8 kg. Persze szeret a karomba lenni, de én sem bírom már el.
2009. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kenguru még nem biztos hogy a legjobb megoldás, de talán a hordozókendő egészségesebb, jobban tartja a baba geringét, persze egyenlőre még feléd fordúlva.
2009. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Látom nem csak én gondolom hogy nem a legjobb a babának. DE akkor mikortól lehet kenguruban cipelni a babát? Addigra már el sem bírom.:)
2009. aug. 7. 16:01
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem semmi baj nincs a kenguruval, mivel fogja a baba egész testét. Nekünk egyébként csípőszűrésen a doktor bácsi ráírta a leletünkre, hogy két hónapos kortól ajánlott a kenguru használata. Hát, nem hiszem, hogy ajánlaná, ha nem lenne egészséges. Mi 2 hónapos korától használjuk a kengurut, a pici is nagyon szereti, és mi is.
2009. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 4 hónapos, majdnem 7 kiló. Mostanra lett akkora, hogy már rendesen tartja a kenguru. Próbáltam egy hónapja is, de akkor még nem tartotta rendesen a hátát, nekem kellett tartanom, de még így is jobb volt, mintha csak a kezemben lenne. Mi szeretjük, tegnap például tök jót aludt benne:)

De kifelé nem fordítanám, arról sok helyen olvastam, hogy egyáltalán nem egészséges. Feléd fordulva nyugodtan rakhatod bele, és úgy is tud nézelődni!

2009. aug. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mit olvastál miért egészségtelen kifordítva (tehát a háta a hasamnál) a babának? Pedig pont e miatt vennék egyet mert szeret úgy nézelődni.:(

2009. aug. 9. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:

én 3hónaposan tettem bele a fiam.És imádta,olyan jókat szunyókált benne.Mi rendszeresen így jártunk sétálni(utálta a babkocsit)és nagy bevásárlásokra.

Azért nem jó kifelé-legalább is az én fiam nem szerette-mert úgy olyan kitekert pózban volt benne,15perc után sírt,és teljesen bevágott neki.Nem fekszik annyira jól benne a teste,mintha magad fele fordulva.

Ne aggódj,-az én fiam is nagyon nézelődős volt-fog tudni akkor is leskelődni,ha befele van fordítva.És az azért is jobb,mert ha elalszik benne,nem "löttyed" hátra a feje,hanem rád tudja hajtani.

nekünk Infantino Esey Rider márkájú van.

2009. aug. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogyha már tudja tartani a fejét, akkor bele lehet tenni. Én viszont nem sokszor használtam. Egyszer sétáltam vele fél órát 1 hétig fájt utána a hátam. Neki meg a kis combjánál vágott be. Úgyhogy mi nem sokat használtuk.
2009. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szia !

Vannak olyan kenguruk amibe a babát fektetve teheted bele!

De egy 3 hós babát ültetni még nem kéne a gerincének nem tenne jót!!

Nekem azt mondták csak ha már tudja magát tartani a baba akkor lehet belerakni!!

üdv egy 1 éves kisfiu anyucija

2009. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 9. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!