Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki csak anyatejes: Adtatok a...

Aki csak anyatejes: Adtatok a nagy melegekben vizet vagy teát babátoknak, vagy bármilyen más ok miatt? Mikor adtatok vmit üvegből, hogy fogadta? Milyen idős volt akkor babátok?

Figyelt kérdés
Én eddig nem adtam neki, az a véleményem, az anyatej is oldja a szomját. Amikor fájt egy picit a hasa, vagy nem volt kakija, sokan adnak vmilyen teát. Azt is kihagytam. Még semmit sem kapott üvegből, így ha később szükség volna rá, nem tudom, egyáltalán el venné-e.
2009. aug. 7. 08:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Szerencsére ez a probléma most oldódott meg. Ennyire még sosem örültem annak, hogy kakilt:) A doktorbácsi védelmére, sajnos már kezdett szenvedni a kicsim, hiába maszíroztam, tornáztunk, hiába ettem bármit (engem elintézett :)), neki nem használt. Még lázmérőztem is 1x, az sem segített. Már erőlködött is, de semmi. Ezért ajánlotta.

Remélem Balatonon is minden ok lesz, hogy ne kelljen még használnom az üveget. Azt a poharat meg meglesem.

2009. aug. 7. 13:06
 12/13 anonim ***** válasza:

:D Örülök, hogy megoldódott! Most biztos ráijesztettél... :) Azt hittem a dokid egyből a szélcsövet ajánlotta, de akkor ezek szerint már végigzongoráztad ezeket a lehetőségeket! Én a cumisüveg kupakjából is szoktam itatni a babám (nem tudom írtam-e), az annyiból jó, hogy átlátszó, látod mikor éri el a száját és kézzel azért lehet hajlítani picit, ha túl nagy lenne. De ha csak teát itatnál vele, akkor nem hiszem hogy a szopcsiba bezavarna, de valószínűleg nem tudja majd először, hogy mit is akarsz tulajdonképpen. :)


Nagyon jó szórakozást kívánok nektek és jó egészséget!

2009. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, nektek is jó egészséget és babázást kívánok!
2009. aug. 7. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!