Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18 hónapos babának a teába...

18 hónapos babának a teába mit tegyek? Cukor, édesitő vagy méz?

Figyelt kérdés
Elég sok gyümölcslevet iszik,de mostanában már elveszi az étvágyát,át akarok térni a teára,de nem tudom mivel édesitsem.Féltem a fogát.
2009. aug. 6. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Én nem tettem a gyerekeknek semmit bele, ma is cukor nélkül isszák a teát. (Megjegyzem, én is)
2009. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha mindenképpen édesiteni akarsz akkor inkább mézzel.

Ha eddig gyümileveket ivott, nem biztos hogy megissza nélküle a teát. De a legjobb ha nem teszel bele semmit.

Édesitőt semmiképp ne tegyél bele szerintem.

2009. aug. 7. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A méz komoly allergén, az édesítő mű,én barna nádcukrot vettem a DM- ben,azt tettem bele, majd egyre kevesebbet, végül a mokkáskanál felével tettem, majd semmit.
2009. aug. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barna nádcukor, gyümölcscukor, szőlőcukor-én ezekkel ízesítettem a teáját, de most már inkább "csak" vizet adok neki...szerintem az a legjobb szomjoltó :)
2009. aug. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!