Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjátok a babára 25...

Hogyan adjátok a babára 25 fokokban a rövidújjú blúzokat? A body fölé?

Figyelt kérdés

Melegnek találom. De olyan sok aranyos polót, blúzt kapott! Body nélkül viszont mi tartaná a pelenkát... Kaptam pár használt bugyi-szerű gumírozott alsónadrágot, de szerintem az sem annyira tart semmit.

20 fok alatt, szélben meg kevés a rövidújjú, így az összes még nem is volt rajta, és hamarosan kinövi.

10.5 hós


2009. aug. 6. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A pelenka magától marad a babán, nem kell rá még külön body, és ilyenkor még triko se kell, ha meleg a lakás, nyugodtan lehet csak a pelusban (vagy akár anélkül is, ha valami vizhatlan alapra egy vékony törölközöre tudod tenni.
2009. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nem is értem. Ha már van rajta egy body minek még egy blúz? Hogy jobban megsüljön? Az én babám 4 hós, és rövid ujjú bodyban, amikor 40 fok volt ujjatlan bodyban volt itthon. A pelenkát akkor rosszul rögzíted, ha nem marad rajta. A gyerekek nőnek mint a gomba, és ha kinövi a ruhát? Nekem is van már egy szatyorravaló ami még nem is volt rajta de már kicsi.
2009. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Én mindenkinek megmondtam, hogy body-t adok csak a gyerekre. Anyámnak mi volt az első dolga, még a pocakomba volt a második fiam és vett neki egy farmer nadrágot meg egy pólót.:)

Nem használtam, mert nem tudtam használni.

Szerintem is a legjobb a gyereknek a body, mert nem csúszik fel, ha a karodba veszed, tartja a pelust és nem fázik meg a dereka.

Ha kinövi a pólókat, blúzokat akkor kinövi, de legalább nem lesz beteg!

Ne add rá ezeket a felesleges ruhákat.

Kényelmes bodyt adj rá.

2009. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Body fölé én biztos nem adnék semmit, végülis ez az egész a gyerek kényelméről szól, nem a te vizuális igényeidről.
2009. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
És ha kinövi akkor mi van ?! Azért nem érdemes hőgutát kapnia!
2009. aug. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! A 2. válaszoló első kérdésére: ugyanezt kérdeztem én is, ezért írtam!

Pont mivel a kettő együtt meleg, még nem hordta a sok-sok kapott felsőt.

Nem itthonra gondoltam, hanem ha elutazunk valahová, bevásárolni, orvoshoz, sokszor egész nap úton vagyunk. Mivel már segítséggel megyeget, közben le kell rakni, pl üzletben, az autóban izeg-mozog, kilátszik a pelus, nem mindig van alkalom azonnal bepelenkázni, ezért eddig még nem volt rövidújjú felsőben, csak body. És itthonra is praktikusabb csak a body, pont mert sokat mozog.

2009. aug. 6. 21:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom.Body.póló nélkül.ha lejjebb megy a hőség akkor ujjatlan bodyra ráadhatod a pólót.
2009. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Ne vicceljetek már, igaz 25 fok van de nagyon fülledt meleg!Én ha megyünk valahova akkor kisszoknya vagy kisgatyó és hozzá póló.Csak alváshoz adok bodyt.Télen is fogok bodyt adni de most a hőgutába!Itthon pedig kistrikóba van!
2009. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon meleg van odakint akkor nyugodtan ráadhatod a pólót kisgatyóval. 30 fokban hogy fázna meg? az én lányom gyakran van a nagy melegben pelenkában meg kis pólóban és semmi baja. az igazi kánikulábana body szerintem a pelenkán csak egy plussz réteg. Éjszakára adok rá bodyt vagy ha nincs ez az őrült 32-33 fokos meleg. Tavasszal adtam a hosszú ujjú body fölé rövid ujjú pólót, mintha mellénny lenne. nagyon jól állt neki.
2009. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg van én is vagy badyt adok rá szoknyával, vagy rövidnacival, vagy ha nagyon meleg, akkor inkább bady nélkül pólót és szoknyát/rövidnacit, hogy jobban szellőzzön a drága.

Nálam is lecsúszik a pelus, de annyi baj legyen, jobban figyelek rá, és ha kell megigazítom.

Mindig sajnálom a szomszéd kisfiút is, akin szintén 40 fokban bady, és rajta egy póló... nem kell!! rajtad sincs 2 réteg ruha!

Ha tudsz, vegyél-válassz olyan alsót, aminek van bugyibélése, kicsit jobban tart, és a bugyi is valamennyire tartja.

2009. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!