Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem találjátok gyomorforgatóna...

Nem találjátok gyomorforgatónak a tápszert?

Figyelt kérdés

kínálom az eddig anyatejes babámnak, de kiköpi, már a szagától is undorodik...Én hasonlóan, gombaszagot érzek rajta.(többet is kipróbáltunk már, ez az alapszaga)

Sehol nincs az anyatejhez képest, az egy édes, finom valami, ezt az életben nem tudom rátukmálni.


2009. aug. 6. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A milupa milumil 1 -nek nincs se rossz szaga se rossz íze.de persze más mint a tej,ez nyilvánvaló
2009. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a Beba tápin sem érzek semmi különöset. Mivel te is idegenkedsz és undorodsz tőle, gondolom hangot adva a gyerek előtt ennek , pl pfúj de büdös, undorító,stb...így nehezen várható, hogy megissza. Anyatej után teljesen normális, hogy nehezen fogadja el, idő kell hozzá, több próbát igényel. Vagy marad a nem kis veszélyt rejtő tehéntej, amit szintúgy kiköphet, mert az sincs köszönőviszonyban az anyatejjel...szerintem kerüld a baba előtti finnyogást, mert többet értenek a mimikából, mint gondolnánk.
2009. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, kiütötte a kezemből, végül a beba vaniliásat ette meg.
2009. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kriszta66 ***** válasza:
Én ugyan így jártam 10 honapos a kislányom és magátol lemondott a szopizásrol a doktornöm azt mondta hogy adjak neki tápszert . Idáig 3 fajtát probáltunk ki de egyiket sem hajlando meginni inkább kihányja . én is megkostoltam öket hát elég rossz izük van .
2009. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!