Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítitek a meggy- és...

Hogyan készítitek a meggy- és almaszószt babátoknak? Mivel "tálaljátok"?

Figyelt kérdés
Még csak pépeset eszik a 9 hós fiam.
2010. jún. 16. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Én behabartam nekik,és adtam hozzá krumplipürét,met anélkül nem elég laktató. De általában husi is járt hozzá.
2010. jún. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a meggyet le szoktam turmixolni és babakekszet szoktam hozzá rakni. Az almát is ugyanígy csinálom,de azt keksz nélkül is szoktam neki adni,mert az édesebb.
2010. jún. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vizet felteszek forrni kevés szegfűszeggel és egész fahéjjal, pici gyümölcscukorral. Ha felforrt, leszűröm, belerakom a meggyet vagy felkockázott almát, és megfőzöm. Pár kanálnyi natúr joghurtba teszek egy kevés lisztet, és behabarom. Kávéskanálnyi olajon fehéredésig megpirítok kevés csirkemellet, csipet sót és kevés vizet öntök alá, és fedő alatt puhára párolom. A kész husival és vagy főtt krumplival, vagy főtt rizzsel turmixolom.
2010. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!