Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak adhatok...

3 hónapos babámnak adhatok már valami mást tápszeren és teán kívül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
pont ezt akartam en is irni.Hülyeségre azért ne buzdítsuk már egymást.Lehet hogy te azt látod,hogy semmi baja nincs a babádnak.belelátsz?honnan tudod hogy dolgozza fel a pici szervezete az ilyen ételeket?hogy milyen alergiás tüneteket fog majd késöbb okozni?Ez nem vitatéma hanem tény.Persze 1 hónapos babaát is meglehet etetni,mert inni is nagyon szépen iszik,biztos megy az evés is,de minek.3 hósan ugyanez a helyzet.Semmi nem sürget,a bab emésztőredszere,és a szervezete a tét,szerintem itt ezen kell elgondolkodni.Tudom,hogy drága a tápszer,de biztos van más megoldás is.persze te tudod,te vagy az anyukája.
2009. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem biztos..de azért biztos ami tuti te azért megnövelted az esélyeit..
2009. aug. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Bocsi, de én nem buzdítok senkit sem! Leírtam, hogy én mit teszek és a végére írtam, hogy döntse el mindenki maga, hogy ad e vagy sem bármit is! Nem hússal, tehéntejjel meg ilyenekkel tömöm, csupán gyümölcsöket kóstolgatunk.

Én tiszteletben tartom annak a döntését, aki nem ad 4-6 hós kora előtt semmit anyatejen/tápszeren kívül a babájának és viszont is elvárom, hogy tiszteletben tartsák a döntésem! Köszönöm!

2009. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tiszteletben tartom, becsszóra.

Csak amikor megkérdezem miért kell ilyen korán,(eddig 3 ember) mindenki hebeg-habog, mert nem tudják megmondani miért!!!

Ha szóba jönnek az esetleges következmények, egyből jön a de én így döntöttem..


Komolyan érdekel és szeretném megérteni az okokat. Ennyi.

2009. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hogy mi lesz később vagy mi nem, azt senki sem tudhatja! Hogy az én babám lesz e allergiás, vagy a tiéd, vagy a másiké....

Azt viszont tudom, hogy mióta kóstolgatunk nem fáj a pocija, szinte már (evésen kívül) átalussza az éjszakát és sokkal jobban érzi magát. Sokat kínlódott előtte. Mostmár jó és nekem ez számít!

2009. aug. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Jajjj,de szomorú vagyok,hogy vitába torkollott a kérdésem...:((((


Én csak azért kérdeztem meg,mert bizony,megoszlanak a vélemények a környezetemben is,tapasztalatokat vártam,de akkor mindenhol ez van...

Olvastam,hogy a bélbolyhocskái nincsenek még megérve ilyenkorra,de 1-2 kanálnyi valamire gondoltam,nem azonnal a fejesugrást a hozzátáplálásba!


Köszönöm a válaszokat!

2009. aug. 5. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!