Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak adhatok...

3 hónapos babámnak adhatok már valami mást tápszeren és teán kívül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 14:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szia.Én nem adnék még neki semmit sem.De éz ugy látszik ez csak az én heppen,mert olvastam itt már 2,3 hónapos hozzátáplált babáról,ráadásul orvos tanácsára(??).4 hós kora elött még nem érett a kis gyormra arra,hogy más ételt megemésszen.meglehet etetni de felesleges.erre is meg kell érni,szervileg is,de érzelmileg is.Rá ér még,és szerintem nincs gond a mai tápszerekkel.
2009. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én sem adnék, nem is adtam. Megvárom a 4 hónapot.
2009. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mert azt mondják,hogy őszibarack levet lehet már adni,nem grillcsirkére gondoltam...:)))
2009. aug. 5. 15:06
 4/16 anonim ***** válasza:
az első vagyok.Sejtettem,hogy nem éterembe akarod vinni.De azt kérdezted "mi mást".Semmi mást.én őszibarack levet is 4 hós után adhatót olvastam csak de akkor is csak higitva.egyébként az én babám 7 hós és még mindig megy a hasa az öszibaraclétől,ugy hogy én nem adok neki semmi más inni valót csak lehütött forralt vizet.
2009. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%

Minek akarsz mást adni???? Baj van vele?

Ilyen pici babáknak semmi másra nincs szükségük.

Ha nem fejlődik rendesen, akkor lehet kezdeni 4 hónaposan orvosi utasításra.

2009. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én adtam neki 3 hós kora előtt sárgarépalét, majd almalevet kapott, nemrégóta eszegetünk kis gyümölcspüréket (őszibarack-alma). Nemrég múlt 3 hós. Semmi baja tőle, sőt! Már nem fáj a pocak sem, és kakija is sűrűbben van, nem 4 naponta és már nem bántja. Az első 2 hónap kín volt! Minden egyebet (nem gyümölcsöt) majd csak 4 hós korától kap. Addig csak a gyümölcskóstolgatás marad!

Ez a "mikortól lehet hozzátáplálni" téma mindig is vita lesz! Hidd el, engem is le fognak itt pontozni, mert én mertem neki adni gyümit 4 hós kora előtt. Én úgy gondolom, hogy nekünk csak jót tett! Ez az én véleményem!

De mindenki döntde el maga!

2009. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%

Nincs semmi baja...ja csak majd mikor pár éves lesz, majd ráncigálhatjátok mindenféle allergiavizsgálatra..mert kiütést vagy gyomorbajokat észleltek.


Nem akkor lesz baja amikor megette, hanem évek múlva. Majd gondoljatok akkor vissza erre...


Remélem nem lesz igazam, szegény babák:((((

2009. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, hogy aggódsz a babámért, de korántsem biztos, hogy az én 3 hósan hozzátáplált babám hajlamosabb lesz allergiára, mint egy 4-5 hósan hozzátáplált baba!
2009. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kóstoltass vele leveket, püréket. Itt sírnak a kismamák, hogy így baja lesz meg úgy, aztán hány olyat lehet hallani, hogy finnyás a kajára mert későn lett elkezdve és mindent kiköpköd. Attól nem lesz semmi baja, ha edsz neki 1-2 mokkáskanál őszilét vagy almalét, nem egyből jól lakatni akarod úgysem. Itt azt hiszik hogy egyből tömni akarod mint a kacsát.
2009. aug. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
49%
Kívánom legyen igazad.
2009. aug. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!