Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon nyűgös a babátok út...

Ha nagyon nyűgös a babátok út közbe ki szoktátok venni az autósülésből? Találkoztatok már így rendőrrel?

Figyelt kérdés

Megbüntetett?

Ha a lányommal nem alvásidőbe tudunk hosszabb útra indulni akkor vége a világnak. Nem tűri, hogy be van kötve és nem jöhet-mehet kedvére. Annyira fölhergeli magát, hogy hányás a vége. Néha kivesszük, de őt is féltem meg a pénztárcámat is. Az meg, hogy több órás úton 10 percenként megálljunk képtelenség.


2009. aug. 5. 13:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért!
2009. aug. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
Ne vedd ki!! Én elmesélem a saját felelőtlenségemet, hogy a más hülyeségéből tanulj. (Ilyet ne olvasol gyakran, igaz? :)szóval tegnap autóztunk a barátnőmmel, egy kb. 5 perces út a cukrászdából haza. Nem jöttünk gyalog, mert már nyűgösködött a 6 hetesem. A kezemben fogtam és nyugtatgattam. A barátnőm elé kihajtott egy motoros és ő rettenet nagyot fékezett! Nem lett bajunk, de képzeld el, ha nem tartom a kezem határozottan a kicsi tarkóján. Ugye rossz belegondolni?! Tehát ne a rendőrök miatt aggódj, és inkább sírjon, minthogy beláthatatlan kimenetű baleset érjen benneteket. Az ülés véd, azért találták ki, nem a rendőrök játékszere. Szóval rólam ennyit.
2009. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult egyszer kétszer hogy ki vettem mikor már nagyon sírt. Rendőrrel nem találkoztunk és balesetet sem szenvedtünk, szerencsére. A rendőrtől is függhet szerintem hogy ilyen esetben büntet-e vagy elnéző lesz. Nem is szokott hozzá a kicsi mert mint írtam csak párszor fordult elő és hamar vissza is tettem az ülésbe. Általában jól bírta az utat.
2009. aug. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Van utazási rosszullétre, hányásra, homeopátiás szer, tesóm is adja a kisfiának, neki is mindig hányás a vége, de ez bevált. Barátnőmék pont most jöttek haza Balcsiról és 120-nál durr-defektet kaptak az autópályán, szerencse, hogy be volt kötve a pici, így nem lett semmi baja. Igaz attól függetlenül elvitte a mentő, de Isteni szerencse, hogy egyiküknek sem lett semmi baja. Bár, ha nem lettek volna bekötve... És az egész egy pillanat műve volt, szörnyű.

Én biztos nem venném ki a kislányomat, nagyon féltem.

2009. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ha ki szeretnéd venni húzódjatok le és szlljatok ki mind. Lehet hogy kell neki a pihenés vagy meg kell nyugtatni. De ne vedd ki útközben mert egy életen keresztül bánni fogod ha épp akkor történik meg a baj.
2009. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!
2009. aug. 5. 22:09
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy nem szereti az ülését? Kényelmetlen, beleizzad, viszket stb.. Ez csak ötlet. Én sem veszem ki inkább ő sírjon mint én. :( Ha pedig hányingere van akkor a b6vitamintól az égvilágon semmi baja nem lesz.

Ja és ha jól tudom, nem büntetnek illetve nem csak büntetnek, hanem a sofőr jogsijának is lőttek.

2009. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!