Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nagyon nyűgös a babátok út...

Ha nagyon nyűgös a babátok út közbe ki szoktátok venni az autósülésből? Találkoztatok már így rendőrrel?

Figyelt kérdés

Megbüntetett?

Ha a lányommal nem alvásidőbe tudunk hosszabb útra indulni akkor vége a világnak. Nem tűri, hogy be van kötve és nem jöhet-mehet kedvére. Annyira fölhergeli magát, hogy hányás a vége. Néha kivesszük, de őt is féltem meg a pénztárcámat is. Az meg, hogy több órás úton 10 percenként megálljunk képtelenség.


2009. aug. 5. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én nem veszem ki menet közben. Egyrészt mert balesetveszélyes, másrészt mert meg kell szoknia. Mondjuk eddig még több órás útra nem mentünk vele, a max 1 óra volt. Kb fél óráig üvöltött, de utána szépen elnézelődött. Talán szombaton, mikor 3 órás autóútra kell mennünk, már nem fog sírni.
2009. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd ki!!!

Egyrészt megszokja, ami csak nagyobb gondokat szül, másrészt van megoldás. Orvossal beszéld meg. Ne etesd közvetlenül út előtt, kevés vizet adj, b vitamint is adhatsz, dedalonetta kúpot is. (nekünk is ez volt a gondunk, nem vettem ki)

2009. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Én ki szoktam venni a fiamat,amikor már nem bírja a gyűrődést.Tudom,hogy nem szabad,és nem is szeretem amikor nincs bekötve,de én nem hagyom lilulni a fejét amikor ordít!Rendőrrel még nem találkoztunk így,de mondjuk nem is sűrűn történik meg a dolog,és általában olyankor félre is állunk.... :-)

2009. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok ha félreálltok akkor ok, de akkor sem kell rászoktatni. Mi óránként megállunk, mozgunk kicsit, körülnéz, úgy folytatjuk az utat.
2009. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Menet közben nem szabad kivenni,inkább álljatok meg kicsit,ha van rá lehetőség.Ha rendőrrel találkoznátok,biztosan nem dícsérne meg,azt nem tudom,hogy büntetés lenne-e.

Nem is biztonságos,bármikor történhet baleset,sajnos.

Próbáld meg lekötni a figyelmét,bár gondolom már próbálkoztál mindenfélével.

Szerencsém van,mert kisfiam nagyon szeret utazni,nézelődni út közben.Nyitott szájjal bámulja a suhogó fákat,de ha kicsit nyűgösebb,akkor a cumi egy rövid ideig megvígasztalja.

Az esetek 90%-ban elalszik egy idő után.

2009. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az ordítástól hányni szokott. Doktornőt már kérdeztem, azt mondta csak ha nagyon-nagyon muszáj akkor adjak neki valamit.
2009. aug. 5. 13:37
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi a kemény szavakért, de b-vitamint adsz inkább, vagy veszélyezteted a gyereked? Nem értem milyen választ vársz. Leírtam mi milyen MEGOLDÁST találtunk a problémára, ami megegyezik a tiéddel. Nem hiszem, hogy az orvosod azt mondaná a rendszeres hányásra, hogy ne csinálj semmit, ne adj semmit a gyereknek, vagy vedd ki menet közben. Beszélj vele újra!
2009. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én nem venném ki soha az autósülésből.

Mi a múltkor az 1 órás utat 2 és fél alatt tettük meg, mert meg kellett állni a picivel. Inkább megállok, mint kivegyem az ülésből. Felelőtlenség.

2009. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Az én kislányommal is elég meredek még az utazás(6 hónapos).Egy darabíg elvan,utánna nyűglődik,de az istenért sem akar elaludni csak üvölt.Tudom,hogy nem szabadna de néha én is kiveszem.Remélem,hogy megszokja majd az utazást,addíg is várom az okos tanácsokat!
2009. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok.Ahogy kivaszem egyből megnyukszik,elalszik,de tudom,hogy ez nem megoldás,csak hát úgy tud üvölteni,én meg sajnálom!
2009. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!