Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pneumococc...

Mi a véleményetek a pneumococcus elleni védőoltásról?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én babám megkapta. Én örülök, hogy van ilyesmi manapság. Ha majd eljön az ideje, a bárányhimlőset is beadatom a babámnak.
2009. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy kicsit kételkedek benne,hogy talán ez is üzleti fogás valakinek,mint a tini lányoknak beadott vakcina.Mert igazábol mindig változnak a vírusok is,lehet,hogy jövőre már mutálódik akkor jön a következő...!Ja és az influenza elleni védőoltásnak is van mellékhatása vagy egyálltalán nem is véd.
2009. aug. 4. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én úgy indítottam, hogy megkérdeztem a doktornőt, melyiket ajánlja. Annyira már ismertem akkor, hogy tudtam, nem a reklámkampány miatt mondja melyiket kellene beadni, hanem hogy melyiket tartja jónak, hogy megkapja a gyerek. Azonnal a pneumot és a meningot mondta, azt mondta, a többit nincs sok értelme. Megkapta és minden ok. 14 hós kislány anyukája.
2009. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is a dokinőtől kértem a tanácsokat. teljesen megbízom benne, mert eddig mindig mindenben jó dolgokat mondott, tanácsolt. ő mondta, hogy adjuk be neki, ez hasznos oltás. viszont ezen kívül azt mondta, egyet sem kell a kötelezőn kívül beadni, mert feleslegesek. persze ha jónak látom, ő szúrkálja a gyerkőcöt, az én döntésem:-)
2009. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!