Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is falnak megy a "van...

Más is falnak megy a "van elég tejed" című kérdéstől?

Figyelt kérdés
Sztm ez elég intim dolog és kész vagyok amikor a sarki cukrász néni is megkérdezi.
2009. aug. 4. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ez a kérdés csak annak okoz gondot, aki nem tud szoptatni. Ha tőlem megkérdezik én mindig büszkén felelek, hogy igen. Féléves koráig csak szopizott, már 11 hónapos, de reggel-este még mindig szopik. Már jártam úgy, hogy azon csodálkoztak, hogy még mindig szopik, de nem érdekel, én büszke vagyok rá. Rengeteget szenvedtem a tejért és büszke vagyok rá, hogy sikerült, szerintem ez nem szégyellnivaló!
2009. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak! Én is szoptatok, mégis a falra mászom a kérdésektől. Szerintem akkor is intim dolog, nem akarom más orrára kötni.
2009. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
én is szoptattam 6 hós koráig,de a kérdés engem is iritált picit,utána a jön a "jó gyerek e".Mindig azt válaszolom mitől lehet egy 3 hónapos baba rossz,és ezt válaszolom most is amikor 7 hós.De tény,anyukák vagyunk és tőlem,az orvosnál ugyanolyan anyukák kérdezik ezeket,nem pedig egy sarki cukrász.ez van ,de tény,hogy ha valaki valami ok miatt nemtudott szoptatani annak nagyon bántó lehet.
2009. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
igen,szerintem is kiakasztó,de a legjobban az,hogy a kérdés mellé elkezdi nézni a melleimet.Nekem elég kicsi,igy ugy néznek rám,mint akik nem hiszik el,hogy 4.5hós babám mégcsak anyatejet kapott.
2009. aug. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: ez csak emberi butaság, hogy a mellméretet a szoptatással azonosítják. Semmi köze hozzá. Nekem nincs kicsi mellem, bár nem is óriási, de mégsem tudok szoptatni. Mondjuk elképzelni sem tudom, hogy reagálnám le, ha a mellemet vizslatnák emellé a kérdés mellé.....
2009. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hónapos a babám,eddig még csak anyatejet kapott, de ettől függetlenül a falra tudnék mászni az idegtől, hogy úton-útfélen mindenkinek ez a legelső kérdése hogy " tudsz szoptatni? ", vagy " van elég tejed?". Ha csak a mai napomat nézem kb. 8 ember ( távoli ismerősök ) kérdezte meg! Múlt héten is volt egy szitum: egyik ismerősöm ( nagymellű csajszi ) megkérdezi " van még tejed? " erre mondom neki, hogy szerencsére van. Erre azt mondja " ja, csak azért kérdem, mert úgy látom hogy nem olyan teltek a melleid ! ". Na erre is elkapott a méreg, mondtam neki, hogy nem áldott meg a sors nagy mellekkel, de ez szerencsére nem függvénye a tej mennyiségének.
2009. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
fú de utálom én is ezt, mikor a bolban kérdez rá a pénztáros, és mögöttünk millió ember áll. majdnem megkérdeztem , hogy mi köze hozzá. de nem akartam bunkó sem lenni, csak bólintottam. kérdezzen semleges dolgokról, mennyi idős, hogy hívják, ... jaj de édi... egyebek, de ez tényleg intim dolog. engem is nagyon zavar
2009. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ettől csak az rosszabb amikor szánakozva néznek hogy "már nincs tejed"? Én 2 hónapig tudtam szoptatni és utána egyik napról a másikra elapadt. A világon mindent kipróbáltam (teák, homeo bogyók, fejés, többszöri mellre rakás, szoptanit stb) de menthetetlen voltam. Azóta úgy néznek rám az emberek mintha megvertem volna a gyerekemet vagy bármi rosszat tettem volna vele. De már lepereg. Most 4 és fél hónapos és szebb a világ minden kincsénél:)
2009. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!