Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos anyatejes babám...

3 hónapos anyatejes babám vasárnap óta nem kakilt. Mit csináljak vele? Nagyon nyugtlan.

Figyelt kérdés
Szombaton sem volt kakija, vasárnap volt, azóta semmi. Egésznap nyűgös, alig alszik miatta. Rengeteget pukizik, szopizni szopizik rendesen. Tornáztatom, maszírozom a hasát, semmi sem segít. Mit csináljak? Normális ez?
2009. aug. 4. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj neki kis Laevolac szirupot, fél óra múlva lesz kaki. Ajánlott tartani a házipatikában ezentúl, hátha lesz még baj.
2009. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szamomra nem normalis, en nem ertek egyet azzal, hogy anyatejes babanak eleg a heti1x szeklet is. en ehgyomorra cukros kamillateat adok neki ha ugy tunik, hogy eldugult. ha nem oldja meg es amint irod zavarja is a babadat akor egy fel glicerines kup biztosan segit.szerintem ne hagyd kinlodni
2009. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám, ha nem kakilt, vagy csak nagyon nehezen, akkor hőmérővel próbáltam segíteni neki. Kicsit be kell popsikenőcsözni a végét, hogy ne legyen olyan kellemetlen. De nem szabad sűrűn csinálni, nehogy rászokjon!
2009. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!