Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi az amit ehet 7,5 honapos...

Mi az amit ehet 7,5 honapos babám? (anyatejes) És mi az amit sziguruan még nem?

Figyelt kérdés

4 honapos kora ota hozzátáplált, szinte mindent megeszik, szeret enni! :) Tegnap felhivtam a védönöt aki szo szerint "lehülyézett" mert mondtam neki hogy adtam neki 1-2 falat vajaskenyeret (katonásan) és azt mondta hogy nagyon felelötlen anya vagyok!

Ezekután inkább megkérdezném, hogy mit ehet a babám és mi az amit szigoruan nem, mert amikor megkérdeztem hogy mikortol lehet adni neki danone joghurtot azt mondta hogy 1éves 3 honapos kortol!

(a nagyobbik fiamnak már 8 honapos korátol kezdve adtam, ilyet most 5 éves,és mai napig is nagyon szereti!)

Akkor most nem ehet? Mert még a kekszet sem engedi hogy adjak neki!!


Ti mit adtok ennyi idös babátoknak?

Elöre is köszönöm a válaszaitokat!


Üdv! :)))


2009. aug. 3. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Elővettem a babám naplóját, így egész pontosan be tudom másolni mit evett már ennyi idősen:

alma, őszibarack, krumpli, rizs, sárgarépa, sütőtök, cékla, banán, cukkini, olívaolaj, csirkemell, körte, zöldborsó, szilva, meggy, pulyka, brokkoli, sárgabarack, kukorica, köles, spenót és borjú.


Vajaskenyeret 11 hósan evett először, yoghurtot 9-10 hósan kb. Kekszet még mindig nem eszik, szerintem ez egy tök fölösleges étel.


Nem mondanám, hogy felelőtlen vagy, csak nem néztél utána, hogy a mai tudomány szerint mikor mit szokás adni.


Belinkelek pár táblázatot, hátha ezek segítenek:


[link]


[link]


[link]

2009. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Azt hozzátenném, hogy nem szentírás egyik táblázat sem és az sem amit a védőnő mondott, a babáknak egyéni igényik vannak 1-1 hónap csúszás sztem simán belefér mindkét irányban.


Azt nem értem, hogy a natúr danone yoghurtot miért engedi a védőnőd ilyen későn :O A gyümölcsös agyoncukrozott vegyszereset még megérteném.

2009. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ez nagyon jo utmutao nekem.!!!

Nagyon oda figyelek ezentul, hogy hogyan és mit adok neki.!

Természetesen mindent betartok, amit kell, nem akarok semmit sem erőltetni, a baba érdekei a legfontosabbak!

Mégegyszer nagyon köszönöm ez sokat segitett nekem!


:)

2009. aug. 3. 21:15
 4/5 A kérdező kommentje:

én sem értem miért nem engedi a nagyobbik fiam ilyenkor már evett danont és és jo volt, izlett neki, és semmi baja nem volt töle, és uzsira meg nagyon is szerette azt enni!

de hát 1-2 ho ide vagy oda már teljesen mindegy, akkor várunk még!

De régebben azért másképpen voltak a dolgok nem ugy mint ma!


:)


minden jot! és köszi!

2009. aug. 3. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2009. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!