Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hóapos babátokon észrevettet...

3 hóapos babátokon észrevettetek vmilyen változást?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert lányom hamarosan 3 hónapos lesz, és azt mondják, ilyenkor változnak a babák.
2009. aug. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én semmi különöset, minden nap változik a kisfiam, egyre ügyesebb. Én a hozzátáplálás óta veszem észre hgy olyan más lett külsőleg és a viselkedése is, már igazi nagyfiú. most 5 hós
2009. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most vagyunk pont 3 hónaposak. Én azt vettem észre 1-2 napja, hogy folyamatosan figyelgeti a kezét. Eddig mindig a szájába volt a keze, mert nem akar cumizni, de most már nézegeti. És sokkal jobban érdekli a külvilág, és ha a babakocsiban megébred akkor még jó pár percig el van magával. Ja és a felhúzott lábához csapkodja a kezeit.
2009. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hullámokban többet evett. Jóval többet. De aztán visszaállt pár nappal később. Meg persze, tanulja az új dolgokat, lógók leboxolása, keze, lába, hangja, ilyesmik :)
2009. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
folyamatosan változnak
2009. aug. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!