Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet vmivel lassítani a...

Lehet vmivel lassítani a fognövesztést?

Figyelt kérdés

Ez csupán költői kérdés,hisz tudom,hogy nem.

De úgy sajnálom a fiamat.Szegénykém 5 fogat növeszt egyszerre,melyből 3 már áttörte az ínyét.6 hósan 2 foga jött egyszerre,7 hósan 4,amik 6 nap különbséggel bújtak ki,most meg már az 5. foga bújik 1 hét alatt.Így már 11 foga lesz 1 évesen.Nálatok mi vált be ilyenkor?Éjszaka nehezen alszik,főleg,hogy most még náthás is.



2012. szept. 24. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Te is tudod a választ! :)

Sajnálom a gyermekedet, biztos megszenved vele a kis drága! Nálunk mindkét gyermekemnél a Viburcol kúp vált be, ha még nem próbáltad, akkor én nagyon ajánlom ezt a kúpot, nézz utána. A nátha, a hőemelkedés is beindítja a fogzást sajnos. Mindkét gyermekem fülgyulladásban szenved már egy hete, a kisebbik 8 hónapos lesz, 3 napig tartósan 38,4 volt a hője, és rá 3 napra kibújt a felső metszőfoga, úgyhogy már 4 foggal büszkélkedhet a kincsem. :)

2012. szept. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd, a lányom első foga egy felső őrlő volt.

2 hónaposan már ömlött a szájából a nyál. Bármit csináltunk, semmi nem volt jó neki.

6 hónaposan áttörte neki. 9 hónapos koráig nem volt gond, de utána kijött 1 éves korára 8 foga.

Most 14 hónapos és 16 foga van.

Néha már azt mondom, hogy a bölcsesség fogai jönnek :))))


Sokszor megéltük a poklot, de mégis él és mi is.. ne aggódj, 20 év múlva nem fog rá emlékezni :))


Próbálj homeopátiát, kúpot vagy géleket. Mi mindent kipróbáltunk, szinte semmi nem jött be.

Ha nagyon fáj neki és küzd vele, akkor kap 1 ml Nurofent. Semmi baja nincs utána. Viszont ezt természetesen nem rendszeresen kap!

2012. szept. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kisfiam is tolja ki maából a fogakat, 13 hós 11 foga van (az első 4 hósan jött) de már vérömleny van a 12-13-14 örlőnél és a szemfogak is duzzadt vörösek :( nekünk az OSANIT homeós fogzásszer vált be egyedül
2012. szept. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom nektek mndani, hogy örüljetek ennek, hisz amíg mások hosszú hónapokat esetleg éveket szenvednek Ti "egykettőre" letudjátok.

Az én fiam 18 hónapos, 8 foga van, 4 hónapja nem alszik, én sem, hisztis, én is. És mennyi van még hátra!

Én komolyan mondom, hogy irigyellek benneteket amiért ilyen sok fogat letud a gyermeketek.

2012. szept. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányomnak 1éves korára 12foga volt.Ebből a 4 őrlő egyszerre jött,hát nem volt egyszerű az augusztus...

Semmi nem használt,gondolom mert a 4 egyszerre jövő fognál nem olyan hatékony az addig használt homeopátiás Dologél.Bár az egész napos nyűgösség nála szerencsére nem párosult étvágytalansággal,de az éjszakai felsikoltások azok nem voltak kellemesek,meg nagyon durván kipöttyösödött a popsija annyira kicsípte a kaki,ilyen még egyszer sem volt.

De mégis azt mondom,hogy viszonylag jól viselte.

2012. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nappalokkal nincs gond,mert inkább sűrűn kérezkedik cicizni és 2 perc után ismét el van a nővérével.Éjszaka viszont a felsikításos szindróma vár.Kivéve most éjszaka.Majdnem végig aludta. :)
2012. szept. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!