Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet a spermiumokat...

Mitől lehet a spermiumokat lassítani?

Figyelt kérdés
Tudom, tényleg hülye kérdés! Sok olyan kérdéssel találkoztam, ahol azt kérdezik hogy hogyan lehet turbózni, de az ellentettjéről tudtok valamit?
2009. jún. 19. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Tudtommal ilyesmi nem létezik. Gondolom csak a kíváncsiság hajt, teljesen jogos, hogy ezt megkérdezted, biztos nagyon sokak fejében megfordult már, csak inkább elvetették a gondolatát. Ha létezne is ilyesmi, akkor is csak egy iszonyatosan bizonytalan fogamzásgátló módszer lenne és maradandó károsodásokat is okozhatna.
2009. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Talàn a meleg fürdô vagy a szauna lassithatja a spermiumokat.Azèrt èrdekelne mièrt akarod lassítani ?

Mi èppen a gyorsulàsèrt küzdünk :( !

2009. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!! Tulajdonképpen részben kíváncsiságból, részben meg azért voltam kíváncsi, mert ismerek olyat, aki "lassítani szeretné", "rosszabb" eredményt szeretne.
2009. jún. 19. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Megint első vagyok. Tehát, aki lassítani szeretné, az valószínűleg nem szeretne teherbe esni, de a párja pedig szeretné? Vagy abszolút nem szeretné egyikük sem? Nos ha a hölgy nem szeretné, de a párjának nem szeretné elmondani, akkor javaslom a fogamzásgátló tablettát, nem hiszem, hogy a párja nem venné észre, ha titokban szedi. Ha az illető férfi, akkor tényleg csak azt tudom mondani, amit az előttem válaszoló, melegvizes fürdő. Ez sokkal bizonytalanabb, mint egy megszakításos védekezés, én nem is hiszek benne, de az emberek tapasztalata mást mond. Leginkább azonban az őszinteséget javaslom. Nincs abban semmi rossz, ha a pár egyik tagja nem szeretne még babát. Az életnek az a lényege, hogy boldogok legyünk, babával vagy baba nélkül. Biztosan találnak megoldást a gondokra :):)
2009. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagy ilyen buta?
2009. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia ha egy férfi kielégiti magát vagy sexel és utána forro fürdöben üldögél, fürdik, állitolag jo pár napra esélytelen termékenyitásre.(doki mondta)
2009. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én épp múltkor nézegettem a síkosítókat és volt amelyikre rá volt írva, hogy terhesség tervezése esetén nem ajánlott, mert lassítja a spermákat. De már nem tudom milyen fajta volt.
2009. jún. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!