Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyennek kellene lenni a...

Milyennek kellene lenni a hüvelyi ph-nak? Inkább savas vagy inkább lúgos? Mennyi a normális érték? Azért, hogy a spermiumokat ne "pusztítsa" el.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Normál esetben savas a hüvely vegyhatása.

Mennyi a normál?Hát 4,0-6,0 ig azt hiszem.

2010. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a mult héten voltam ilyen vizsgálaton. Mert én is azt hittem, hogy megölöm őket, a férjem már "tömeg gyilkosnak hívott". És nem , meg is mutatta a doktornő a fickándozó spermákat 5 órával az együtt lét után. Már nagyon bánom, hogy eddig húztam az időt, rég el kelett volna menni megcsináltatni és akkor tudja az ember, hogy nem ez a baj. Az esztékában meg csinálják, teljesen ingyen, nem egy nagy dolog. Es nem találgatok mostmár, hogy meg ölöm - e őket. Remélem segitettem neked a történetemmel.
2010. febr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az a normális, ha a hüvely savas kémhatású, amit a jótékony laktobacilusok által termelt tejsav okoz. (Konkrét ph-t nem nyomom, annak utána kellene nézni.) Ez véd meg optimális esetben mindenféle kórokozótól. Az ondó pediglen lúgos, hiába, ez van. Azért vannak annyian a fiúk, hogy amíg sokan elvérzeznek a tejsavban, elegen bejussanak a méhbe, aztán usgyi tovább a petevezetők felé :)
2010. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!

Egy kicsit megnyugodtam, mert tegnap nézték meg és 4,2 volt. Remélem akkor nem ez a baj, hogy nem akar jönni a babóca...

2010. febr. 3. 18:59
 5/5 anonim válasza:
Bár már sokan válaszoltak, szeretném hozzátenni, hogy a savas pH a normális, de éppen ez gyilkolja a kis úszóbajnokokat. Csak a hüvely kezdeti szakasza ilyen, így aki elég mélyre jut (közösüléskor) az túléli, és beviheti a várva várt pontot. Sok sikert!
2010. febr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!