Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Le lehet lassítani? Mit...

Le lehet lassítani? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves lány vagyok és 161-162 cm.És 38-39-es a láb méretem.Úgy irigylem azokat a lányokat akik kicsik!A növekedést nem lehetne egy kicsit lelassítani vagy valami?Nem szeretek ilyen nagy lenni!Pl:Inna,Lady Gaga is milyen kicsik és szépek!Tom h egy kicsit hülyeség de engem ez zavar h ilyen nagy vagyok!Ha tudtok segíteni léccy írjatok!
2010. jan. 23. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát jól megnőttél,de attól még lehetsz szép.És kit érdekel,hogy milyen Lady Gaga?Más nő már nincs is a világon?
2010. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudom csak azért egy kicsit zavar!De jól esett!Köszi! =)
2010. jan. 23. 14:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Nicole Kidman 180 cm, és ő is szép. :)
2010. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy. A korosztályodban 161-2 centivel tényleg magasnak számíthatsz, de nem feltétlen maradsz ennyi, nőhetsz még és pár év múlva úgy megnyúlnak az osztálytársaid is, hogy lehet kis töpicsek maradsz mellettük. Én 19 évesen a 170 centimmel olyan középmagasnak számítok, de a többség bizony magasabb nálam. Ne aggódj ilyen kis apróságáok. Ja meg amúgy már vagy 4-5 éve semmit nem nőttem, 1 centit max, de lehet annyit sem. Nálad ki tudja mi lesz :)
2010. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az is lehet h pár centit növök és utána meg már semmit!Köszi

=)

2010. jan. 23. 15:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van,lehet,hogy te még 1-2év alatt nőlsz pár cm-t aztán nem,a többiek meg még sokáig is nőhetnek.Ez ne zavarjon:)

Én 7-8.-ban örültem neki,hogy 160cm voltam,bár így is a legkisebbek között voltam az osztályban!Most középsuliban a fiúk már szekálnak,hogy kicsi vagyok...Pedig az osztályban 17lányból 9-10-en kb. 160cm körül vagyunk:)

Én nem bánnám ha még pár centit nőnék,de ha nem hát nem:)

15/L

2010. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az a fura,hogy a kicsik nagyok akarnak lenni a nagyok pedig kisebbek!:D Köszike neked is

=)

2010. jan. 23. 16:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!


13 éves vagyok, és kb. 173 cm. Szeretek nagy lenni, mert mindenki felnéz rám :D De tényleg jó magasnak lenni szerintem :D Ne törődj vele! Egy osztálytársam 140 cm. Azért az se jó.

2010. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen idős koromban már 170 centi voltam 38-as lábbal, és jó 6-7 kilóval nehezebben, mint a korombeliek. Írtó gáznak találtam utóbbit, mert nem jutott el az agyamig, hogy ha magasabb vagyok másoknál, ahhoz nagyobb súly is társul! :) Kosaraztam... én voltam a csapat legmagasabb tagja, viszont azt kell hogy mondjam most 20 éves vagyok, és azóta alig nőttem 2-3 cm-t, szóval ne ijedj meg. Egy évvel ballagás után találkoztam az általános iskolás volt osztálytársakkal, és a srácok, akiket anno a hónom alá tudtam volna csomagolni, már olyan magasak, hogy fel kell néznem rájuk! :) Ne aggódj, nem fogsz már olyan sokat nőni, én a 173 centimmel sem érzem magas lánynak magamat a mai világban, nap mint nap elmegy mellettem egy-egy magasabb lány. Most lehet úgy tűnik, hogy óriás vagy, de pár év és ez változni fog! :)
2010. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit!Ez szép!xD Kössz ez tényleg jól esett!Fúúúú ezt nem is gondoltam volna!Köszönöm szépen mind a 2-töknek:D:D =)Ez megnyugtatott!:D
2010. jan. 23. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!