Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogok rá így igazi kis...

Hogy fogok rá így igazi kis cipőt adni?

Figyelt kérdés
Kisbabám 10 hónapos. Még nem tud állni, sem járni. A babakocsiba való kis szandált szerettem volna a lábára adni, de mindig begömbölyíti a kis lábujjait. Többször próbáltam már, de mindig ugyanaz van. Hogy fogok neki cipőt venni, és hogy fogom ráadni?
2009. aug. 1. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozz tovább, előbb-utóbb sikerülni fog.
2009. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értem az a gond, hogy hogyan tedd bele a láábfejét. Ha szandált keresel a dr puntonak van olyan, amelyiknek mindkét pántja tépőzáras, így teljesen szét tudod nyitni.
2009. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha lábra áll már nem lesz gond, mert akkor kénytelen kinyújtani a lábujjait. Ráadni meg majd úgy tudod, hogy tényleg teljesen kinyithatót kell neki venni aztán ha rááll a lábára "kinyújtózik" a lába.
2009. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.
2009. aug. 1. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:

szia,

az én rosszcsontom nem igazán viselte el a szandit, cipőt a lábán így én nem is adtam rá amíg babakocsis volt, főleg nyáron

aztán karácsonykor elindult,13hós volt, akkor vettünk neki cipőt, h tavaszig szokja

eleinte nagyon zavarta, de idővel megszokta, és nem volt gond

2009. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak azért akartam ráadni a szandit, hogy mire járni fog, ne legyen teljesen idegen neki. Nem akarom ráaggatni a lábbelit feleslegesen, szerintem tök aranyos amikor kilátszik a kis gömbölyű talpa, meg vigyorognak a lábujjai. Csak nem tudom, ha eljön a cipővásárlás ideje, hogy fogunk neki jót venni, ha akkor is gömbölyít. A szandálba belelátok, de a kis cipőbe nem.
2009. aug. 1. 22:39
 7/8 anonim ***** válasza:

22:12 vok

sokkal egyszerűbb cipőt venni amikor már biztosan áll a lábán, mert teljesen ráereszkedik, és nem gömbölyíti össze a lábujjait

próbáld meg még otthon , zoknival körberajzolni a talpát, lemérni és a cipő belső hossza kb. 1 centivel legyen hosszabb mint a körberajzolt lábacska, így is kell próbálni, de egyszerűbb

nekünk ez a módszer bevált, mostanra a kisfiam nagyon élvezi, van h naponta kéri, kb. havonta kell ellenőrizni igy a méretet

2009. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor szeretnék cipőt venni neki, ha már tud járni rendesen.

Köszi a segítséget.

2009. aug. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!