Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám sajnos tápszeres...

6 hetes babám sajnos tápszeres. Nem kakil minden nap és van úgy, hogy 3. nap csak és akkor is kemény a kakija. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 16. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon régi kérdés, de rendesen fel húztam magam az első válaszolón! A fiam 7 hetes tapszeres és köszöni jól van. Nem azert nem szoptatom mert nem akarom hanem mert hiaba tettem bármit nem ment.. Egyszerűen nem vokt tejem vagy nagyon keves (napi 30 ml és ez a kettő mellembol) ittam tejserkento teából minden félét napi tobb litert, alkoholmentes sört, karamalz sört szedtem szoptatast segítő vitamint, rengeteg folyatekot ittam, meleg borogatást tettem a mellemre, masziroztam, szoptatasok kozott fejtem, szoptatasi tanacsadoval is felvettem a kapcsolatot és meg sorolhatnam ha valaki szoptatni akart akkor az en voltam! De megsem ment. Pedig sosem adtam fel hiaba fájt es hiaba volt veresre szivva a mellbimbom, meg akkor is folytattam probalkoztam mikor mar tenyleg csak max 5 ml-t tudott enni. Tehat nem kell elitelni senkit mert fogalmad sincs miert nem szoptat.. Es mikor már úgy vagy hogy elfogadod, ez van.. Akkor jon egy ilyen nő aki ujra es ujra be szól holott lövése sincs mi a helyzet.. Es amugy nem egyszerubb tapszerezni csak szólok! A szoptatasnal nem kell ejszaka konyhaba maszkalni vizet meregetni meg egyebek tehát ilyen baromsagot is csak az tud mondani aki meg sem próbál belegondolni milyen lehet a masiknak.
2021. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!