Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Römer vs. Maxi Cosi vs. Besafe?!

Römer vs. Maxi Cosi vs. Besafe?!

Figyelt kérdés

Melyik a jobb??

Melyiket ajánlanátok ezek közül?


2009. júl. 31. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ár-érték arányban a Besafe a legjobb sztm, mi azt vettünk.


Persze a Römer a legjobb ülés, de sajnos nagyon drága. A Besafe-nek nagyon jók a teszteredményei, biztonságos ülés. A honlapjukon most akciós is! (www.besafe.hu)


A sorrend ez: Römer, Besafe, Maxicosi

2009. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ma volt egy hasonló kérdés, belinkelem a válaszom, hátha segít.

[link]

2009. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A három közül bármelyik jó szerintem. Mi pont ma indultunk el autósülést venni és éppen e három márka volt a keresett típus... :D 3 boltban voltam, nem volt nagy választék, végül valami mázlink sikeredett, mert az egyik boltban volt egy utolsó daraba Maxi Cosi akciósan 38.000 Ft-ért (eredeti ára 50 körül van), mert kirakati darab volt és nap kicsit megszívta. Ilyen, csak más színben: http://www.youtube.com/watch?v=Wl_xNbrLTnU Mivel szemmel észre sem lehet venni (ha nem mondják, nem jöttem volna rá), ezért megvettük. Menjetek el ti is és nézzetek szét, mert lehet, hogy csak az egyik márkát fogjátok találni! A három közül tényleg csak a személyes szimpátia dönt, szerintem... Én nem mertem neten rendelni, meg akartam fogni, gyereket beleültetni, hogy mégis ő hogy érzi benne magát, milyen a tapintása, mennyire párnázott. Ezért ajánlom a személyes vásárlást.
2009. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ mekkora összeget rá. Ha nagyon sokat akkor Römer, ha kevesebbet akkor Besafe. Mi a Besafe és a Maxi cosi között vaciláltunk, beleültettem mindkettőbe a lányom és úgy vettem észre kényelmesebb neki a Besafe és az eladó is azt ajánlotta inkább. Volt aki már karambolozott vele és prímán vizsgázott az ülés. Úgyhogy megvettük a Besafe-et, a lányom szereti,nekem tetszik, de szerencsére élesben még nem kellett bizonyítania. a törésteszteken is jól szerepel.
2009. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Römer van,és tényleg ez a legjobb gyerekülés,a többit sajnos nem ismerem.Igaz drága,mi is úgy kaptuk ajándékba,hozzá ezt az öves szerkezetet,(Beltedbasea=német neve)hogy ne kelljen mindig kötözgetni a gyerekülést magát,így csak beleteszem,és kész.Hát sztem biztos jók a többi is,és biztos olcsóbbak is,de a bababiztonság érdekében sztem a Römer a N.1. :) De persze ez attól függ mennyit tudtok rászánni...
2009. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Előző vagyok erre gondoltam.

2009. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

70ezerig mehetünk és annyiért néztem a Römer King Plus-t és a Maxi cosi Tobi-t is, a Besafe olcsóbb. Isofix kizárva, mivel autónk nem isofix-es.

2009. aug. 3. 21:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a Römer és az STM a legjobb. 60 és 70 között megy az áruk a 9 - 36ig típusban.

[link]

2009. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az STM-et, én ezért nem vettem meg (terméktesztek):


[link]


Ha van rá 70 e Ft-otok, akkor mindenképpen a Römert vegyétek meg!

2009. aug. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapi 21:11-es válaszoló vagyok,nekünk sincs Isofix az autóba.Renault Thalia van,és tökéletes benne :) Biztos jó dolog az,de ha nincs nem kell elkeseredni.Ha ennyi pénzetek van rá,vegyétek meg,tényleg megéri...
2009. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!